Oral-B Pro 750 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action

Puan ver!

Yorumunuz gönderildi. 72 saat içinde yayına alınacaktır.

Hata gönderimi

DAHA FAZLA PLAK TEMİZLİĞİ*

* sıradan manuel diş fırçasına göre

Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan Oral-B PRO 750 sıradan manuel diş fırçalarına göre üstün plak temizliği sağlar. CrossAction yuvarlak başlık 16 derece açı verilmiş CrissCross kıllarıyla her dişi sarar ve 3 boyutlu salınım, dönme ve titreşim hareketiyle sıradan manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak temizleyerek üstün temizlik sağlar. Fırça gövdesi içerisindeki zamanlayıcı da diş hekimlerinin tavsiye ettiği 2 dakikalık süre boyunca dişlerinizi fırçalamanıza yardımcı olur.

DÜNYADA DİŞ HEKİMLERİNİN KULLANDIĞI 1 NUMARALI MARKA

Oral-B Farkını Keşfedin!

Diş fırçası alanında dünya çapında lider, Oral-B tarafından sizlere sunulan yeni nesil ağız bakım teknolojisini keşfedin. Her Oral-B şarjlı diş fırçası sıradan manuel dış fırçalarına göre üstün temizlik sağlar.

  • ORAL-B PRO 750
  • PRO ZAMANLAYICI
  • 1 FIRÇA GÖVDESİYLE
  • 6 FARKLI FIRÇALAMA ÇÖZÜMÜ

Günlük Temizlik

Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan fırça başlığı her dişi sararak dinamik 3 boyutlu hareketiyle dişlerinize uyum sağlar ve salınır, döner ve titrer ve böylece sıradan manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak temizler.

İçerisindeki profesyonel zamanlayıcı sayesinde 30 saniyede bir defa titreşerek sizi uyarır ve ağzınızın bir hangi bölgesine odaklanmanız gerektiğini haber verir. Ayrıca diş hekimlerinin önerdiği 2 dakikalık fırçalama konusunda da size rehberlik eder.

Oral-B PRO 750 şarjlı diş fırçaları birçok Oral-B şarjlı diş fırçası başlığıyla uyumludur. Bu sayede her seferinde tam olarak ihtiyacınız olan temizliği sağlamış olursunuz. Daha iyi temizlik için diş hekimlerinin tavsiye ettiği gibi her 3 ayda bir veya fırça kıllan yıprandığında daha kısa sürede fırça başlıklarınızı değiştirmeyi unutmayın.

Tamamen şarj olmuş Oral-B PRO 750 diş fırçasının şarjı günlük düzenli kullanımda 5 güne kadar dayanır. Şarjlı pilin maksimum kapasitesini devam ettirebildiğinden emin olmak için altı ayda bir tamamen şarjının bitmesini sağlayıp tekrar şarj edin.Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan Oral-B PRO 750 seyahat çantası hediyeli. Şimdi, siyah renk seçeneğiyle…

Şimdi yorumunuzu ekleyebilirsiniz.

Etkili plak temizleme
Beyazlatma etkisi
Kullanım kolaylığı
Paranızın karşılığı

0/500 karakter - en az 50 karakter

Bu ürünü arkadaşınıza tavsiye eder misiniz?

Bu ürünü ilk kez mi kullandınız?

İnsanlar buna nasıl puan verdi?

Paranızın karşılığı
Beyazlatma etkisi
Etkili plak temizleme
Kullanım kolaylığı
Puan ver!

Yorumunuz gönderildi. 72 saat içinde yayına alınacaktır.

Hata gönderimi

##ReviewTitle##
##Reviewer Name##
-
##ReviewDate##
##ReviewContent##
Etkili plak temizleme
Beyazlatma etkisi
Kullanım kolaylığı
Paranızın karşılığı

Bu değerlendirme yardımcı oldu mu?

DAHA FAZLA YORUM
Çerez Onayı