Dip boya yerine kolay çözümler!

Dip boya yerine kolay çözümler!

Saçlarınızı boyatmanızın üzerinden sadece birkaç hafta geçmiş olmasına rağmen, dipler yine kendini göstermeye başladı. Peki tekrar boyatacak haliniz yok mu? O halde, dipleri gizlemek için size birkaç ipucu! Devamını okuyun...


Hacim kazandırın!

Tekrar büyüyen dip saçları saklamanın en basit yolu, saçınıza hacim vermektir. Daha da iyisi saçlara dalgalı ya da kıvırcık stil kazandırmak. Eğer saçlarınız çok düzse, kökler rahatça görünür. Hacim kazandırarak dipleri görünmez hale getirin.

Bant takın!

At kuyruğu gibi bazı stiller saç diplerini açığa çıkarır ve farklı renkte uzayan saçlarınıza vurgu yapar. Ama eğer en sevdiğiniz saç modeli buysa, vazgeçmeniz gerekmez. Dipleri saklamak için saç bandı takabilir ya da eşarbınızı saç bandı olarak kullanabilirsiniz.

Çıktığı yerden ayırın ya da toplayın

Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol

Beyaz saçlar grup halinde büyürler. Bazı yerlerde çok, bazı yerlerde azdırlar. Eğer saçınızı beyaz saçların çıktığı yerden ayırır ya da toplarsanız, daha fazla göze batarlar.

Kuru saç boyası

Yeni yeni piyasaya çıkan bu boyalar, çok sağlıklı mı bilmiyoruz ama acil durumda kurtarıcı olabilir. Ya da fırçalı geçici boyalardan kullanabilirsiniz.

Doğal renginizden şaşmayın

Eğer doğal saç renginize yakın bir renk seçerseniz uzadığında daha az görünür olacaktır. Saçınızın rengini açmak ya da koyultmak istiyorsanız bile, doğal renginize yakın bir iki tonu da içermesini sağlayın.

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

Saçlarımda şimdilik doğal rengini kullanmakla beraber ileriye yönelik aklımda birkaç bilgi olarak kalacak.

  • Şikayet et

Saçlarımı rengini açmak denemek isterim paylastim

  • Şikayet et

çok teşekkürler hemen facebooktan paylaştım twetter hesabımdan da ben yeni öğrendim

  • Şikayet et