Daha sağlıklı bir saç derisi

Daha sağlıklı bir saç derisi

Eğer saçlarınızın günlük bakımı doğru yapılmıyorsa, saç derisinde stres oluşur. Bu da saç kaybına, saçların aşırı kuru ya da yağlı olmasına ve saç derisinde kokuya sebep olabilir. Bu tür problemlerden korunmak mümkün, tavsiyelerimize kulak verin yeter!


1. Adım: Saçlarınızdan ve saç derinizden kiri atmak için zikzak yaparak şampuanlayın. Özellikle başınızın tepesini nazikçe yıkayın.


2. Adım: Saç derinizi tazeleyin. Şampuandan sonra saç derinize avuç içinizde masaj yapın. Yaklaşık bir dakika yeterli olacaktır. Saç kremini saçınıza eşit şekilde dağıtın. Parmaklarınızı başınızda kilitleyin ve başınızı sıkıştırıp bırakın. Birkaç defa tekrarlayın.

Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol


3. Adım: Besleyici bakım yapın. Saç derinizin saç yağını içinde tutması için saçlarınızı nemlendirmeniz gerekir. Saça ve saç derisine nem kazandırmak için diplere uygulayarak saç uçlarına yayın. Saçınızın her yerine nüfuz etmesi için toplayarak saçlarınızı öne doğru çekin.


Sağlıklı saçlar için beslenmenize dikkat edin, Sağlıklı saçlar için doğru beslenmek başlıklı makalemizde saç sağlığı ve beslenme hakkında harika ipuçları bulabilirsiniz! 

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

harika bir bilgiydi teşekkürler

  • Şikayet et

beğendim paylaştım Twitter paylaştım

  • Şikayet et

paylaştım facede bunları uyguluyorum zaten ama faydalı bir yazı olmuş.

  • Şikayet et

Saclar cok onemli okudum guzel binpaylasim begendim ve paylastim

  • Şikayet et

tesekkür ederiz cok güzel bilgiler

  • Şikayet et
Sporcu mu anne mi?
Sporcu mu anne mi?
5

Sporcu mu anne mi?

You have already participated to this slideshow