Uzman ürün şekillendirmesi

Güzellik
24/10/2018
Sağlıklı saç, sağlıklı saç şekillendirmesi ile başladığından, Braun saçınızın sağlığını koruyarak gözle görülür parlaklık yaratmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi şekillendirme aleti geliştirdi. Braun saç uzmanları aktif iyon teknolojisinin yanında sizi ideal saç şekillendirme sonuçlarına ulaştırmak için bütün IONTEC ürünlerini, performansı geliştirecek eşsiz özelliklerle donattı.

Dikişsiz Fırça Kılları

Braun'un Satin Hair 7 fırçası sıradan bir fırça değildir. Her zaman her yerde göz kamaştırıcı, parlak saçlar için sağlıklı fırçalamayı savunur. Fırça, saç şekillendirmesi sırasında üst deri korumasını bir ileri boyuta taşıyan eşsiz tasarımlı dikişsiz fırça kılı imkanını sunmaktadır.

NanoGlide seramik plakalar

Pürüzsüz, düzgün saçların teknolojiye ihtiyacı vardır. Braun'un NanoGlide seramik plakalı Satin Hair 7 düzleştiricileri saçın plakalar arasından kolayca kaymasını sağlar. Plakalar %100 saf seramikten yapılmıştır ve normal plakalara göre 3 kat daha yumuşaktır. Eşit ısı dağıtma sistemi, kırılmaları ve hasarları yok ederken size ayna parlaklığında şekillendirilmiş saçlar sunar.

Dijital sıcaklık kontrolü

Düzgün saçlar istiyorsunuz ama bununla birlikte saçınızda oluşacak hasardan korkuyor musunuz? Kullanımı kolay, 130 derece ila 200 derece arasında hassas sıcaklığa sahip Braun Satin Hair 7 düzleştiricileri sayesinde, saçınız ve şekillendirme ihtiyaçlarınız için doğru ısıyı bulmak artık oldukça basit.

Güvenli Kurutma, DrySafe

Aşırı ısı saçınızın nem dengesine zarar verebilir. Bunu bilen Braun, ürünlerini %100 zararsız kurutma sağlamak üzere tasarladı. Braun'un Satin Hair 7 serisi saç kurutma makineleri sayesinde aşırı ısınmayı ve saç kuruluğunu önleyebilirsiniz. Braun eşit ısı dağılımı garanti eder, bu da kurutma sürecinizi hızlı ve etkili bir hale getirir. DrySafe ile saçınızı her gün güvenli bir şekilde kurutun.