Saçınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarın

sacinizin-dogal-guzelligini-ortaya-cikaracak-kolay-sac-modelleri
0
İnatçı saçlarınızla başa çıkmaya çalışmak yerine, onları kabullenmek ve daha iyi tanımak, size zahmetsiz bir şekilde en çok yakışan saç modelini yapma fırsatı sunacak. Nasıl mı?
slideshow-image

1) Pırasa gibi düz saçlar 

Saçınız doğal olarak düzse, biraz şekil vermek için hafifçe ıslatın. Sonra uçlarını elinizle şekillendirerek kurutma makinesiyle birkaç dakika kurutun. Basit bir model olan atkuyruğunu yapın. Önce saçınızı ikiye ayırın, üst kısmı yukarıdan, hemen altına da kalan saçları atkuyruğu yapın. İkisini birbirine tutturun ve yukarıdan bir tutam saçı dışa doğru çekerek hacim verin. İşte oldu!

slideshow-image

2) Zayıf ve ince saçlar 

Öncelikle işe Pantene Yoğun ve Güçlü Saç Bakım Serisi ile başlayın. Saçlarınız kuruduktan sonra tarakla bir taraf daha yoğun olacak şekilde iki yana ayırın ve hacim verin.

slideshow-image

3) Çok uzun saçlar 

Saçlarınız çok uzunsa, saç kurutmaktan maşa yapmaya kadar her şey çok yorucu olacaktır. Bunun yerine saçlarınızı yatmadan önce yıkayın ve kabaca kurutma makinesiyle kurutarak gevşek bir şekilde örün. Sabah örgüyü hafifçe, dağıtmadan açın. Hazırsınız!

slideshow-image

4) Kalın ve ağır saçlar

Bu kadar gür saçlara sahip olacak kadar şanslıyken neden dikkati çekmek için perçem kesmiyorsunuz? Birçok saç tipi için riskli olan perçem, özellikle gür saçlara çok yakışır. Hem de şekillendirmeye gerek olmadan, zahmetsizce hoş bir görünümüne kavuşmanızı sağlar.

slideshow-image

5) Dalgalı ya da kıvırcık saçlar 

Saçlarınız kıvırcık ve vahşiyse, düz olmalarına çabalayarak vakit kaybetmeyin. Sürekli elektriklenen ve bir türlü şekillenmeyen dalgalı veya kıvırcık saçlarınız, şekilli ve sağlıklı buklelere kavuşsun istemez misiniz? Pantene Belirgin Bukleler tam da bu iş için var! Saçlarınızı sadece şekillendirmekle kalmaz, protein yapıtaşları içeren eşsiz formülü sayesinde saçınızın kaybettiği protein yapıtaşlarını geri kazanmasına da yardımcı olur. Sizi daha belirgin ve şekilli buklelere kavuşturur.

slideshow-image

6) Küt saça geri dönüş

Küt saç bu aralar yine moda. Yoğun annelere iyi haber de, küt saçın artık o aşırı keskin görünümüyle pek de moda olmaması. Dağınık, kontrolden çıkmış gibi görünen katlı kesimler, hızla şekillendirilebilecek modellerden birini seçebilirsiniz. Düzleştirici kullanarak daha keskin bir model de deneyebilirsiniz.

Daha fazla saç stil ipucu için buraya da göz atın. İpuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı