Saç dökülmesine veda edin!

Güzellik
4/02/2020
“Saç fırçasının üzerinde normalden fazla saç görmek ve bununla baş edememek bir zamanlar benim için de kâbustu…”

İmaj, günümüzde ünlülerin hayatının en önemli parçalarından biri ve güzel saçlar da o imajın en değerli parçası. En güvendikleri kuaförler telefonlarının hızlı arama listesinde olsa bile, saçları o kadar şekillendirme ve boyamaya maruz kaldığı için ünlülerin de bizim gibi dertleri olabiliyor - örneğin saç fırçasında görülen saçları nasıl azaltacakları ve saçlarını şekillendirirken yıpranmalardan çekiniyor olmaları gibi.

Peki saç dökülmesinden korkmadan saç fırçanızla nasıl barışabilirsiniz?

Bergüzar Korel'in her daim sağlıklı görünen parlak kahverengi saçlarını herkes bilir. Şimdi bir sır daha açıklayalım - üstelik Bergüzar saçlarını gönül rahatlığıyla tarıyor! Fakat anlattığına göre, durum her zaman böyle değilmiş:

"Saç fırçasının üzerinde normalden fazla saç görmek ve bununla baş edememek bir zamanlar benim için de kâbustu..." Şöyle devam ediyor: "Çekimlerde yapılan saç şekillendirmenin eğlenceli olduğu düşünülebilir, ama tüm o işlemler saçı daha fazla yıpratmaya sebep olabiliyor.

Ben de bunu engellemek için; daha sağlıklı beslenmeye ve saç bakım uzmanımla konuştuktan sonra saçlarımı içten dışa korumak için gerekli olan özel ürünleri kullanmaya başladım."

Yıldızların gücünün sırrı

Saç dökülmesi* problemi olan herkesin Bergüzar gibi spot ışıkları altında olması gerekmiyor, ancak dökülmenin etkileri insanın kendine güvenini azaltabiliyor. Neyse ki artık çözümü var! Bilimsel gelişmeler ile artık kadınların saç dökülmesine* karşı durabilmesi ve saç fırçalarıyla barışabilmesi mümkün.Yeni Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi

Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuan ve Saç Bakım Kremi, saç dökülmesini —'ye kadar durdurur.**

Bu serinin devrim yaratan teknolojisi, kökten uca güçlü saçlar*** için saçı hücresel düzeyde korumaya yardımcı olur.


ARINDIRIN

Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuan

Saçı arındırır ve Pro-V formülü ile şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaları önlemek için hücresel düzeyde harekete geçer. Saç dökülmesine* karşı saçın gücünü korur. Böylece saçlar güçlenir ve yıpranmalara karşı kökten uca korunur.***


NEMLENDİRİN

Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Saç Bakım Kremi

Özel Pro-V formülü ile saçı nemlendirir ve kolay açılmasını sağlar, böylece kırılma korkusu olmadan saçlar kolayca taranır. En iyi sonuç için her yıkamada şampuandan sonra kullanarak saçınızı koruyun ve saç dökülmesini* azaltın.

* Koparak dökülme
** Koparak dökülme, şampuan + saç bakım kremi; kremsiz şampuana göre
*** Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç; şampuan+saç bakım kremi kullanımında.

Saçlarınız Nasıl Daha Güzel Görünür?