Pantene’den "Akıllı Pro-V Formülü"

Güzellik
19/03/2019
Pantene, dünyada bir ilki gerçekleştirerek, Akıllı Pro-V formülünü üretti. Kozmetik sektöründe benzeri olmayan Pantene Akıllı Pro-V formülüyle tanışın!

Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonrasında tüketiciyle buluşacak olan "Pantene Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremleri" saçı tanıyıp, saçın yapısına göre adapte olarak saça ihtiyacı olan bakımı sağlayan akıllı formülü ile hem dünyada, hemTürkiye'de yeni bir dönüm noktası olacak. 1 milyon saati aşkın laboratuvar çalışması ve 22 binden fazla tüketici testi ile geliştirilen yeni "Akıllı Pro-V" formülü saçınızın tüm sorunlarını tespit ederek saçınıza en uygun bakımı sağlıyor ve saçınızı son santimine kadar güçlendiriyor.


Pantene, kadınları hayalindeki #Pantenesaçı ile sağlıklı görünen güçlü saçlara bir adım daha yaklaştırıyor. Pantene'in dünyada bir ilki gerçekleştirerek ürettiği "Akıllı Pro-V Formülü" saçı tanıyor, farklı bölgelerdeki farklı hasarları ihtiyacına göre onarıyor ve zayıf kısımları güçlendirerek saçlarının son santimine kadar güçlü olmasını sağlıyor.


"Akıllı' ürünlere yönelik teknolojileri ilk defa saç bakım ürünlerine taşıyan Pantene ile kadınlar son santimine kadar sağlıklı görünen güçlü #Pantenesaçı 'na sahip oluyor...