Karıştırın, yakıştırın; saçlarınıza renk gelsin!

Pantene desteğiyle hazırlanmıştır.
karistirin-yakistirin-saclariniza-renk-gelsin
0
slideshow-image

Renklerle dans

Atkuyruğu bir anne için en pratik saç modelidir. Hem yapması kolaydır hem de düzgün görünür. Uzun ve renkli bir kurdele ile biraz renklendirmeye ne dersiniz? Hem dibini bağlayın hem de bir kısmının sarkmasına izin verin. Eğer birden fazla kurdele kullanmak istiyorsanız o da çok tatlı olabilir. 

slideshow-image

Romantik dağınık topuz 

Saçınızın ne kadar uzadığını unuttunuz çünkü hep toplu. Yüzünüzü bir çerçeve içine alacak şekilde sağdan ve soldan birkaç teli dağınık bırakarak bohem bir görünüm kazanın.

slideshow-image

Rüya gibi düz saçlar

Geceden saçlarınızı düzleştirdiniz ama sabah uyandığınızda sanki bir rüya gibi, o düz saçlardan eser yok. Avantaja çevirmeye ne dersiniz? Maşayla saçlarınızı hafifçe dalgalandırın.

slideshow-image

Örüyoruz, güzelleşiyoruz

Atkuyruğunun içinden çıkamayacağın bir tuzak gibi mi geliyor? Basit bir örgü yap. İster yarım örüp, kalanı serbest bırakın; isterseniz yanlardan örün.

slideshow-image

Kâküllere bırakın

Sonunda cesaretinizi topladınız ve aylardır istediğiniz kâküller sizinle. Ama bu aylar önceydi! Şu anda çok garip bir uzunluktalar ve hiçbir şekle girmiyorlar. Hafif kalınlıkta bir fırçayla kolay yüzünüzün bir tarafına doğru fönleyin. Kâküllerin yerinde kalması için Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saç Bakım Spreyi kullanabilirsiniz.

slideshow-image

Yarı yarıya

Saçınızı açık bırakmayı seviyorsunuz ama günün sonuna doğru kendilerini kaybedip oraya buraya mı savruluyorlar? Atkuyruğu yapmayı da hiç istemiyorsanız, yarım toplayıp alnınızın iki yanından birer tutam saç çıkararak görünümünüzü tamamlayın!

Sizin bildiğiniz kolay saç modelleri var mı? Bizimle paylaşın!

0
507900090-04
559536635-04
733933827-04

KADINLARBİLİR AİLESİNE KATILIN

P&G'nin yeni ürünlerini ilk siz deneyin.
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz deneme ürünleri kazanın.
Markalarımız hakkındaki samimi düşüncelerinizi paylaşırken, indirim ve fırsatlardan da yararlanın.
KadınlarBilir'e Üye Olun

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı