Kadın güzelliği eğitimi 1

Güzellik
24/10/2018
Peter Lux ile adım adım Saçlarınızı nasıl kurutmalısınız?

Burada size önereceğim yöntemin amacı saçlarınıza dolgunluk kazandırmak. Kolay ve hızlı, ancak sonuç tıpkı bir güzellik salonundan yeni çıkmışsınız gibi olacak. Bu işlemin sonunda saçlarınız hem dolgun ve sağlıklı bir görünüme, hem de hoş bir kokuya sahip olacak. Bu yöntemin bir başka özelliği ise son derece sıradan araçlarla yapılıyor olması. Bütün ihtiyacınız olan iyi bir saç kurutma makinesi ve doğal malzemeyle üretilmiş bir fırça.

Birinci Adım: Saç güzelliğinin ilk adımı kepeksiz, temiz saçlar. Bu nedenle önce kepek önleyici bir şampuan ve şekillendirici ile saçlarınızı temizleyin. Benim önerim Head & Shoulders'in Elma Ferahlığı ürünü. Hem saç derinize hem saçlarınıza iyi baktığı gibi, geride ferah bir koku da bırakacaktır.

İkinci Adım: İkinci adımda elinize iyi bir tarak alın ve saçlarınızı büyük bukleler halinde ayırın. Başınızın üstünden başlayıp boynunuza doğru bölme işlemini tamamlayın.

Üçüncü Adım: Kurutma makinesini önce saç diplerine uygulayın. Ardından parmaklarınızla tuttuğunuz saç buklesinin uçlarına doğru gezdirin.

Dördüncü Adım: Bu işlemi bitirdikten sonra, saç fırçasıyla başınızın üstündeki bukleyi geriye doğru kabartarak şekillendirin. Bu dolgun görüntüyü daha da çarpıcı kılacaktır.

Şimdi kendinize şöyle bir bakın. Yalnızca kurutma makinesi ve saç fırçasıyla muhteşem bir güzelliğe sahip olacaksınız. Üstelik Head & Shoulders'ın arkasında bıraktığı ferah koku bütün gün size eşlik edecek.