Güzel saçların en büyük sırrı

Güzellik
24/10/2018
Hem saç derisine hem saçlara özen gösteren bir şampuan.

Head & Shoulders çok uzun yıllardır kepek ve kepekten kaynaklanan sorunlara karşı güçlü bir çözüm olarak biliniyor. Peki, son yıllarda tasarlanan Head & Shoulders ürünlerinin kepekle mücadele işlevinin ötesine geçtiğini, diğer kozmetik şampuanların saç güzelliği adına önerdikleri tüm çözümlere sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Şaşırdınız mı? Biz de öyle düşünmüştük!

En son geliştirilen Head & Shoulders ürünleri saçları nemlendirmek, ihtiyaçları olan bakımı temin etmek ve güzel kokmalarını sağlamak üzere tasarlandı. 

Günlük nemlendirme ritüeli          

Günlük bakım kremleri, vücut losyonları, dudak nemlendiricileri ve el kremleri sayesinde, cildimizin nem ihtiyacını gayet düzgün bir şekilde giderebiliriz. Peki ya saç ve saç derisinin nem ihtiyacını nasıl karşılamalı?

Yeni Head & Shoulders Ekstra Nemlendirici Bakım Koleksiyon; şampuan, saç kremi ve yoğun bakım maskesi içeriyor. Bu koleksiyonun amacı bütün diğer günlük saç bakımı uygulamalarında olduğu gibi, saç derinize ihtiyacı olan günlük nemi sağlamak ve saçlarınızı yumuşacık bir güzelliğe kavuşturmak.

Dolgun ve bakımlı saçlar

Kadınlarla saçları arasında güçlü duygusal bağlar vardır. Saçlarını tıpkı bir kraliçenin tacını taşıdığı gibi taşırlar. Kadın bedeninin kendisini ifade etmesini sağlayan en önemli parçalarından biridir saçlar. Öte yandan saçları daha da güzelleştirmek için yapılan pek çok işlem, herkesin bildiği üzere, saçlara zarar verir. Çünkü saç ve saç derisi bu işlemlerle yıpranır.

Head & Shoulders, saç ve saç derisi üzerine yıllar boyunca geliştirdiği uzmanlığıyla, kadınlara özel Saç Dökülmelerine Karşı bir koleksiyon üretti. Saç ve saç derisi bakımı için geliştirilmiş zengin içeriğiyle bu koleksiyon bir yandan yıpranmış saçların en çok ihtiyaç duyduğu bakımı karşılarken, diğer yandan kendine özgü formülüyle tertemiz saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Head & Shoulders kadınlara özel Saç Dökülmelerine Karşı Koleksiyonu bir yandan dökülmeyi azaltırken, diğer yandan güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı garantiliyor.

Güzel kokan saçlar

Saçlar söz konusu olduğunda çoğu zaman güzel koku ile kepekten kurtulma yöntemleri arasında bir seçim yapmak zorunda kalırız. Pek çok kepek şampuanı, diğer kozmetik şampuanlar gibi hoş kokulu değildir. Head & Shoulders ürünleriyle bu çelişki artık tarihe karışmış bulunuyor.

Taze ve temiz yelpazesinde üretilen, Head & Shoulders Elma Ferahlığı şampuan ve saç kremi, güzel olduğu kadar hoş ve ferah kokan saçlara sahip olmanızı hedefliyor. Bu şekilde saçlarınızın sadece görünüşü değil, kokusu da arzu ettiğiniz güzelliğe kavuşuyor. Hoş kokuları yaratan karmaşık üretim tekniklerinden yararlanılan Elma Ferahlığı'nın içeriğinde meyve özleri, temiz çiçekler ve yumuşak miskler kullanılıyor. Sonuçta elde edilen ürün saçınızı yıkadıktan sonra saatlerce süren şaşırtıcı güzellikte bir koku bırakıyor.

Head & Shoulders saç güzelliğinizin en son sırrı - özen gösteren bir şampuan.