Eşiniz için 5 farklı saç modeli

Head and Shoulders desteğiyle hazırlanmıştır.
esiniz-icin-5-farkli-sac-modeli
0
slideshow-image

1) Yandan ayırma

Yandan ayırma 1940'larda popüler olmuştu. Fakat modası geçmedi ve hatta Leonardo DiCaprio, Justin Timberlake ve David Bekcham gibi ünlüler bu modeli başarıyla günümüze taşıdı. Saçın doğal ayrımını kullanarak dilediğiniz tarafa ayırın. Biraz hacim kazandırmak için wax kullanabilirsiniz. Yumuşaklığını kaybettirecek ürünlerden kaçının.

slideshow-image

2) Eşit kesim

Biraz cesaret isteyebilir ama eğer bakım yapmaktan hoşlanmıyorsa ve kel olma endişesi varsa bu kesim saçını canlandırır hem de şık olmak için pek bir şey sürmesine gerek kalmaz. Aksiyon oyuncularının en çok tercih ettiği saç modeli bu. Birçok yüze yakışan bir saç modeli. Berbere usturayla değil makasla yapmasını söylemenizde fayda var. Böylece saçlar biraz daha uzun kalır ve eşiniz çok büyük bir değişimden geçtiğini hissetmez.

slideshow-image

3) Uzun ve dalgalı

Bu yaz moda düşkünü erkeklerin kullanacağı saç modeli bu. Sadece modeller ve film yıldızlarına özel bir saç modeli değil tabii. Saçın doğal dokusuna uygun olduğu sürece her yaştan erkek yapabilir. Omuz hizasındaki saçları arkaya doğru tarayıp, enseye sekil vermek yeterli. Bu modelin sırrı, saçın iyi durumda olması. Head & Shoulders Klasik Bakım kullanarak, kepeklenmeyi ve döküntüleri engelleyebilir.

slideshow-image

4) Üst kısmı uzatma

Bu yılın yine trend olan modellerinden biri de hem kısa hem de uzun saçı bir araya getiren bir stil. Yanları olabildiğince kısa tutarak, üst kısmı uzatıyorsunuz. Saçları yanlardan beyazlamaya başlayan erkekler için ideal bir saç modeli. Biraz şekillendirmeye ihtiyaç duyan model, yataktan kalktığı gibi dışarı çıkan pratik erkeklere uygun olmayabilir.

slideshow-image

5) Önler uzun arkalar kısa 

Saçları dökülmeye başlamış erkekler için bu model harika bir görsel yanılsama yaratabilir. Ön taraftaki saçlar, bir önceki modelden farklı olarak daha kısa. Ama yine de arkalar kadar kısa değil. Hafif bir wax kullanarak öndeki saçları yukarı doğru şekillendirebilirsiniz.

Siz eşinize hangi modeli en çok yakıştırıyorsunuz?

0
507900090-04
559536635-04
733933827-04

KADINLARBİLİR AİLESİNE KATILIN

P&G'nin yeni ürünlerini ilk siz deneyin.
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz deneme ürünleri kazanın.
Markalarımız hakkındaki samimi düşüncelerinizi paylaşırken, indirim ve fırsatlardan da yararlanın.
KadınlarBilir'e Üye Olun

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı