Daha güçlü saçlar için akıllı seçim: Yeni akıllı pro-v sistemi

Güzellik
24/10/2018
Akıllı PRO-V sistemini ve hayalinizdeki sağlıklı saçlara nasıl kavuşacağınızı keşfedin.

Akıllı Pro-V sistemi nedir?

Yeni Akıllı Pro-V sistemi hayalinizdeki saça ulaşmak için saçınıza adapte olan bir bakım sistemidir. Saçınızdaki zayıf noktaları bulur, saçınıza adapte olur ve en uygun bakımı sağlayarak saçınızı en uç noktasına kadar güçlendirir.

Neden Akıllı Pro-V sistemine ihtiyacım var?

Tüm saç tipleri birbiri ile aynı değildir, bu sebeple saçınız onun özel ihtiyaçlarına göre adapte olan bir saç bakım sistemine ihtiyaç duyar. Normal saç bakım kremleri saçınızın ihtiyacı olanı anlayıp ona göre adapte olmadığı için, saçınızın istenmeyen yerlerinde birikebilir, saçınızı ağırlaştırıp yağlı bir görünüm bırakabilir. Akıllı Pro-V ise saçınıza adapte olarak ona ihtiyacı olan bakımı istenmeyen sonuçları ortadan kaldırarak vermeye yardımcı olur.

Hayalinizdeki Pantene Saçı'na nasıl kavuşursunuz?

Her şampuandan sonra saç bakım kremi kullanmayı unutmayın. Pantene'in Yeni Akıllı Pro-V sistemi saçlarınızı en uç noktasına kadar güçlendirecektir. Sonrasında uygulayacağınız Pantene Argan Yağlı Elixir şekillendirmeden önce saçlarınızı yıpranmalara karşı korurken, aynı zamanda son bir dokunuş olarak saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve göz alıcı bir parlaklık sağlar. Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ ise, E Vitamini ile birleşerek saçı şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı korumaya ve saça bakım yapmaya yardımcı olur.