Braun PowerPerfection serisi

Güzellik
22/08/2019
Braun PowerPerfection serisi; ultra güçlü, kompakt ve ultra hafif saç kurucu çeşitleriyle hızlı ve zahmetsiz sonuçlar sunuyor.

Braun PowerPerfectionHer kadın "eh işte" saçlara sahip olma hissini bilir. Sadece saçların bir türlü şekil almadığı, kötü saç günleri değil, saçlarımızı arzu ettiğimiz gibi kurutup, şekillendirmek için yeterli zamanımız ya da enerjimiz olmadığı günlerde sıradan ve vasat görünümlü saçlara sahip oluruz.  Çoğu zaman oldukça ağır bir saç kurutucuyla uğraşma düşüncesi ve saçı kurutmanın ne kadar uzun süreceğini bilmek bile dayanılmaz bir yük gibidir. Artık, Braun sayesinde, kadınlar kontrolü ele alıyor ve ‘eh işte' saç günlerinden kurtuluyor. Braun saç ürünleri kategorisinin beyaz renkli ilk serisi olan Braun PowerPerfection koleksiyonu - ultra güçlü, kompakt ve ultra hafif saç kurutucu çeşitleriyle saçlarınız için mükemmel sonuçlar sunuyor.

Braun PowerPerfection Koleksiyonu

    Braun Satin Hair 5 saç kurutucu
  • Braun Satin Hair 5 saç kurutucu - HD 585 (2500W): Hızlı ve zahmetsizce sonuç almak için etkileyici gücü hafif tasarımla birleştiriyor. Ayrıca difüzör parçası da bulunuyor.
  • Braun Satin Hair 3 saç kurutucu - HD 380 (2000W): Her gün harika saç şekilleri için kompakt ve güçlü
  • Braun Satin Hair 1 saç kurutucu - HD 180 (1800W): Rahat ve kolay kullanım için ultra hafif ve kompakt

 

Braun Satin Hair 1 saç kurutucuBraun Global Stil Elçisi Sascha Breuer, "Saç stilisti olarak her zaman optimum sonuçlar sunan ancak kullanımı kolay üstün ürünler ararım. Bu nedenle Braun'un PowerPerfection koleksiyonu, hafif tasarımıyla saç kurutmanın zorluğunu ortadan kaldırırken, hassas ve güçlü sonuçları, hızla sunuyor" diyor.

Saç kurutucuların tamamı hassas kurutma için kurutucu uca sahiptir ve optimum kurutma sıcaklığını yüksek hava akışı ile birleştirerek hızlı, güçlü bir son görünüm sağlar. Braun PowerPerfecton Satin Hair 5 ve 3 ayrıca içerdiği iyon teknolojisi ile gözle görünür ölçüde az elektriklenme sağlıyor.