Size en uygun makyajı nasıl yaparsınız?

Size en uygun makyajı nasıl yaparsınız?

Kaliteden ödün vermemekle birlikte, iyi makyaj her zaman ne kadar pahalı bir ürüne sahip olduğunuzla ilgili değildir. Devamını okuyun...


Birçok kadın iyi makyaj yapabilmek için en pahalı kozmetik ürünlere sahip olmaları gerektiğini düşünür.  Aslında mevzu daha çok elinizdeki makyaj malzemeleriyle ne yaptığınızla ilgilidir. Size en çok yakışan makyajı yapabilmek için, yüzünüzü birkaç tuhaf şekle büründürmeniz gerekebilir. Süreç komik olsa da işiniz bittiğinde her şey çok daha güzel olacak.
 

Plan: Aşağıdaki makyaj malzemelerinin elinizin altında olduğundan emin olun.

  • Allık
  • Pudra
  • Rimel
  • Ruj
  • Ve birkaç iyi kalitede makyaj fırçası

 

Her makyaj çantasında en az bir pudra fırçası ve bir fondöten fırçası bulunmalı.

 

Birinci adım: Allık uygularken elmacık kemiklerinizi ön plana çıkartmalısınız. Bu şekilde yüz şeklinizi belirginleştirerek, yanaklarınızda doğru bölgeyi hedeflemiş olursunuz. Sonunda yüzünüzde güller açacağını düşünüp şu komik yüz şekillerini bir gözden geçirin.

 

Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol

İkinci adım: Fondöten kullanmayı sevmiyorsanız, yüzünüzün belirli bölgelerine pudra kullanarak cildinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Pudrayı yüzünüzün tamamına uyguladığınızdan emin olun. Yanaklarınızı havayla şişirirseniz tek bir noktayı bile kaçırmamış olursunuz.

 

Üçüncü adım: Rimel kullanırken işinize yarayacak birkaç tavsiyeye ne dersiniz? Öncelikle, gözlerinizi kocaman açın. Böylece rimelin yüzünüze temas edip dağılmasını engellemiş olursunuz. Gereğinden fazla rimel, kirpiklerinizin ağır ve yapay görünmesine neden olur. Dozunda kullanmanız çok önemli. Rimeli yumuşak bir geçiş ile sürüp gözlerinizi bir aşağı bir yukarı hareket ettirerek, kirpiklerinizin tamamının boyandığından emin olun.

 

Dördüncü adım: Herkes dudaklarının mükemmel görünmesini ister. Dudaklarınızı mümkün olduğu kadar açın ve ruju bu şekilde sürün. İşe yaradığını göreceksiniz.

 

Sonrasında: Gördünüz mü? Güzel görünmek için uğraşmanıza hiç gerek yok! 

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

Bana maç faktörün makyaj seti gelecekti ama henüz gelmedi çok denemek istediğim bir ürün ama şu an öğrenciyim ve onları alacak param yok inşallah everydayme farkıyla bu makyaj setine sahip olurum

  • Şikayet et

Hatta kuru bir cildiniz var ise . Iyice nemlendirilmiş cildinize biraz bb / cc uygulayabilir . Daha fresh ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz .

  • Şikayet et

çok faydalı oldu

  • Şikayet et
Sporcu mu anne mi?
Sporcu mu anne mi?
5

Sporcu mu anne mi?

You have already participated to this slideshow