Bu makyaj önerileriyle güne başladığınızda taptaze görünün!

Bu makyaj önerileriyle güne başladığınızda taptaze görünün!

Tüm gece deliler gibi dans ettiniz ama sabah alarm çaldığında gözleriniz her şeyi ele veriyor. Göz çevrenizin şu anda oldukça hassas olduğunu biliyoruz. VIP tarzı dev güneş gözlükleri sizin için bir seçenek değilse, önerilerimizle taptaze bir görünüm kazanmaya ne dersiniz?


1. Adım: Göz banyosu

Rahatlatıcı bir göz banyosuyla gözlerinizi canlandırın. Evde varsa göz temizleme losyonu kullanın yoksa sadece soğuk su da iş görür. Soğuk bir kaşıkla da gözlerinizin üzerine kompres yapabilirsiniz.

 

2. Adım: Güzellik maskesi

Göz çevresine daha ışıltılı ve genç bir görünüm için jel ya da krem uygulayın. Bu bölgenin aşırı derecede hassas olduğunu ve her zaman ekstra bakım gerektirdiğini unutmayın!

 

Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol

3. Adım: Doğru makyaj

Göz altlarınızdaki yorgunluk belirtilerinden kurtulmak için iyi bir kapatıcı kullanın. Gözlerinizi ortaya çıkaracak hafif bir far böyle günlerde ideal.

 

4. Adım: Canlandırma

Kirpikleri dolgunlaştıran bir maskara, gün boyu size ihtiyacınız olan canlı görünümü sağlayacaktır. Eğer yorucu bir ofis gününden sonra dışarı çıkacaksanız, takma kirpikleri denemenin kimseye zararı olmaz! 

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

çok teşekkürler :)

  • Şikayet et

göz makyajını sevdiğim için çok faydalı oldu

  • Şikayet et