Yeni Braun silk-épil 9 skinspa ile baştan aşağı güzellik

Güzellik
2/05/2020
Kendinizi güzel hissetmek, makyaj yapmadan veya o gün giyeceğiniz kıyafetleri seçmeden önce bile cildinizde başlar.

İpeksi pürüzsüzlükte bir cilde sahip olmak, uyandığınızdan andan itibaren kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve dolabınızı açtığınızda her zamankinden daha cesur olmanızı sağlayabilir. 

Bugüne kadar ki en hızlı ve en etkili epilatör* ve sürekli olarak muazzam pürüzsüzlüğe sahip bir cilt için en iyi güzellik çözümü olan YENİ Braun Silk-épil 9 SkinSpa ile bakım rutininizi yeniden canlandırın ve cildinize güvenin. Braun, sürekli olarak muazzam pürüzsüzlüğe sahip bir cilt için en iyi güzellik çözümünü sunmak üzere yeni eksfoliasyon fırçası ve son teknoloji epilasyonu bir araya getiriyor. 

Yeni Derinlemesine Peeling fırçası, dakikada 3.000'den fazla mikro vibrasyon kullanan ve evdeki normal bir işleme oranla 6 kat** daha etkili bir eksfoliasyon sağlayan Sonik Peeling Teknolojisini kullanıyor. Sahip olduğu 10.000 adet kıl, tek dokunuşta işlem yapılan cildin yüzeyini en üst seviyeye çıkartırken, üçgen şekli ise kıl dönmelerini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor. Yeni Derinlemesine Peeling fırçası, dekolte gibi narin ve hassas alanlarda ölü derilerin nazik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan Hassas Peeling Fırçasını tamamlıyor. 

Ağdanın alabildiğinden 4 kat daha kısa tüyleri alabilen Braun Silk-épil 9 SkinSpa, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt vaad ediyor. 

Braun'un güzel cilt bakımı programı ile bu sene Braun Silk-épil 9 SkinSpa sayesinde sizin yerinize cildiniz konuşsun: 

  • 1. Hafta: En yüksek seviyede konfor için, Braun Silk-épil 9 ile epilasyon işlemini banyoda yapınız. Epilatörünüzü 90 derecelik bir açıyla tutun ve güzel bir pürüzsüzlüğe sahip, ipeksi, tüysüz bir cildi ortaya çıkartmak için eşit oranda basınç uygulayarak tüylerin büyüme yönünün aksine yavaşça kaydırınız. İpucu: cildi yumuşatmak için önce ılık suda bacaklarınızı ve kolunuzun ön kısmını ıslatın.
  • 2. Hafta: Hassas Peeling Fırçanızı ve kremli duş jelini kullanarak cildinizi soyun. İpucu: Kuru veya engebeli alanlara odaklanarak bileklerinizden yukarı doğru yavaş, dairesel hareketlerle fırçayı uygulayınız.
  • 3. Hafta: Hassas Peeling Fırçanızı ve kremli duş jelini kullanarak cildinizi soyun. İpucu: cildinize zengin, bol bir nemlendirici ile bakım yaparak işlemi sonlandırın.
  • 4. Hafta: YENİ Derinlemesine Peeling Fırçanızı ve kremli duş jelini kullanarak cildinizi soyun. İpucu: cilt, mükemmel bir şekilde epilasyona hazırdır!
  • Rutini tekrar edin! 

Buna ek olarak, güzellik rutininizi tamamlamak üzere seçili Braun Silk-épil 9 SkinSpa paketleri, baştan aşağı güzellik çözümü sunarak Braun Temizleyici Yüz Fırçası ile birlikte satılmaktadır.

* diğer Braun epilatörler ile karşılaştırıldığında

** 767 sayılı cilt çalışması: 40 bayan katılımcı ile çift kör çalışma, Almanya 2015

Gillette Fusion Proglide için Tıklayın

Pantene ile Saç Trendleri