IPL epilatörü denemek için 5 sebep

Güzellik
24/10/2018
İstemediğiniz tüylerden kurtulmak için sürekli para harcamaktan sıkıldınız mı? Aradığınız uzun vadeli çözüm bu üründe olabilir.

Güzellik rutinimizin düzenli parçalarından biri olsa da tüy aldırma işleminin iyi zaman geçirmek için uygun bir fikir olduğunu söylemek adil olmaz. Tüyleri traş etmek rahatsız edici derecede kısa vadeli bir çözüm, ağda salonlarına gitmek gibi diğer çözümler ise hem zamana hem de ciddi bir bütçeye mal oluyor. İşte bu noktada IPL devreye giriyor.

IPL (Intense Pulsed Light-Yoğun Darbeli Işık) teknolojisi, tüy foliküllerinizdeki melanini ısıtarak tüylerin uzamasını geciktiren akıllı bir çözümdür. Düzenli kullanımda tüyleri ciddi oranda ve kalıcı olarak azaltır. İşte IPL teknolojisini tercih etmemizin sebepleri...

1. Uzun vadeli sonuçlar verir

Performans çalışmaları IPL'nin sahiden işe yaradığını gösteriyor. Buna göre IPL kullanan kadınların yüzde 89'u, yalnızca 12 aylık bir kullanım süresinin sonunda bile tüylerinin görünür derecede azaldığını söylüyorlar. Üstelik tüy alma işlemine daha az zaman ayırıyor, böylece eğlenmeye vakit buluyorlar.

2. Hızlı

Bacakları almak yalnızca 8 dakika sürüyor. Ama hızı bundan ibaret değil. Kullanan kadınların yüzde 94'ü 3 ay içinde sonuçların gözle görülür derecede farklılaştığını söylüyorlar. Bacaklar her zamankinden daha yumuşak ve parlak bir cilde kavuşuyor.

3. Kolay

Makineler cildinizin üzerinde tıpkı bir jilet ya da epilatör gibi geziyor. Alışmanız gereken yenilikler yok.

4. Evde yapılabilir

En iyi haberimiz de bu... Braun Silk-expert IPL ile tüylerinizi kendi evinizde alabilirsiniz. Bütün bu sonuçları elde etmek için başka bir yere gitmeniz gerekmez. 

Nasıl kullanacağınız meselesine gelince? Rahatlayın. Braun'un geliştirdiği SensoAdapt™ teknoloji ile Braun Silk-expert IPL cildinizin tenini sürekli okur ve ona otomatik olarak uyum sağlar. Işığın yoğunluğunu siz kullanırken kendisi ayarlar. Ayrıca geliştirilen "hassas" modu ilk kez kullananlar için büyük kolaylık sağlar. Bu mod yumuşak ve kolay bir kullanım için düşünülmüştür. Braun'un web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

5. Hassas mod ve 300.000 atım kapasitesi

 Yeni Braun Silk-expert IPL, ilk kez kullanacak olanlar ve hassas bölgeler için "hassas" moda sahip, kol ve bacakları tüylerden hafif dokunuşlarla 8 dakikada arındırıyor. Braun Silk-expert IPL'in evde kullanımı bundan daha kolay olamazdı. Braun Silk-expert IPL, 300.000 atım üretme kapasitesine sahip. Bu, sadece alt bacak, ön kol ve bikini çizgisi veya yüzde kullanılması halinde atımların yaklaşık 14 yıllık kullanım sağladığı anlamına geliyor.

Not: Bu ürün yalnızca kadınlar için geliştirilmedi. Erkekler de istemedikleri tüylerden kurtulmak için kullanabilir.