Chip dergisi test merkezi Braun 9 serisini inceliyor!

Fonksiyonelliğin ve kullanışlılığın akılcı bir şekilde nasıl bir araya getirilebileceğinin en büyük kanıtı olan Braun 9 Serisi Chip Test Merkezi'nin merceğinde!

Özelliklerin hepsi ergonomiden ödün verilmeden en mükemmel tıraş deneyimini sunmak için düşünülmüş. Tıraş esnasında başparmağınızın için ideal tutuş pozisyonu sağlayan Multi Head Lock düğmesiyle duşta da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlk bakışta en çok dikkat çeken özellikse kesinlikle geliştirilmiş tıraş başlığı! Başlık, her biri farklı tipte kıl için özelleştirilmiş 5 adet tıraş elemanına sahip. Farklı yönde büyüyen tüyleri kesme, düz yatan tüyleri kaldırıp kesme ve cildi pürüzleştirme özelliğine sahip.

Titanyum başlıkta yer alan ve dakikada 40 bin çapraz kesme işlemi gerçekleştiren SyncroSonic™ teknolojisiyle sakalınıza uyum sağlayıp, sakal yoğunluğunu dakikada 160 kez kontrol ederek en çok ihtiyaç duyulan yerde ekstra güç sağlıyor.

Braun 9 Serisi, Micro-Motion teknolojisiyle, tıraş başlığı elemanlarına bağımsız süspansiyon sağlıyor. Böylece ciltte daha fazla temas ve maksimum yüz uyumu sağlıyor.

Hyper Lift & Cut teknolojisiyle de yılların sorunu olan boyun ve çene bölgesindeki yatık kıllarına da çözüm sunuyor. Kullanımı gayet kolay.Güç düğmesine basın, ıslak ve kuru modlarından birini seçin. İşte bu kadar! 

Chip dergisi test merkezi Braun 9 serisini inceliyor!