11 Soruda yeni Braun series 3

Güzellik
2/05/2020
Sizin için hazırladığımız 11 soru-cevapla Braun Series 3 tıraş makinelerini keşfedin!

Genel Bakış: Dünyanın en çok satan elekli tıraş makinesi artık eskisinden de hızlı* ve aynı yakın, rahat tıraşı sağlıyor.

Braun Series 3 dünyanın en çok satan elekli tıraş makinesi ise neden geliştirme ihtiyacı duydunuz?

Braun erkekleri anlıyor. Braun sabah rutininin zamana karşı bir yarış halini alabildiğini de biliyor.  Braun mühendisleri bunu düşünerek Series 3'teki kesim sisteminde çığır açan yenilikçi MicroComb Teknolojisini tasarladı ve tıraş süresini önemli ölçüde kısalttı*.

MicroComb Teknolojisini duymamıştım, yeni mi? Bunun tıraş deneyimine faydası ne?

MicroComb Teknolojisi, Braun mühendisleri tarafından geliştirilmiş yenilikçi bir özellik olup ortadaki kısaltıcı bıçağa eklenmiştir. Tarak benzeri yapısıyla, sakalları tıraş makinesinin kesici kısımlarına yönlendirir.

MicroComb Teknolojisinin neden yenilikçi olduğunu anlamadım. Sabah tıraşını eskisine göre nasıl hızlandırıyor?

MicroComb Teknolojisinden önce uzun sakalları tek harekette yakalamak mümkün olmayabiliyor, bu da sinekkaydı tıraşın daha uzun sürmesine yol açıyordu. Yeni tasarlanmış, yenilikçi MicroComb Teknolojisi sayesinde Series 3 elekli tıraş makineleri, tek harekette hem kısa hem uzun sakalları yakalayarak tıraşın daha hızlı* ve verimli olmasını sağlıyor, tıraş süresini kısaltıyor*.

MicroComb Teknolojisi sabah tıraşını hızlandırıyorsa*, ciltte tahrişi azalttığı da kanıtlandı mı?

Evet. MicroComb Teknolojisinden önce daha fazla hareket yapılması, cildin tıraş makinesinin kesici kısımlarına daha uzun süre temas etmesiyle tahrişe yol açabiliyordu. MicroComb Teknolojisinin Series 3 tıraş makinelerine eklenmesiyle tıraş süresi kısalıyor*, dolayısıyla cilt tahriş edici etkenlere daha az maruz kalıyor.

Braun'un birçok tıraş makinesi serisi var, Series 3 kime yönelik?

Braun Series 3 tıraş makineleri, günlük rutinlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmenin yollarını arayan erkekler için temel ürünlerden biridir. Braun, bazı erkekler için sabah rutininin zamana karşı bir yarış anlamına geldiğini bildiği için, ortadaki kısaltıcıya yenilikçi MicroComb Teknolojisini ekleyerek aynı yakın tıraşı eskisinden daha kısa sürede* elde etmeye, böylece erkeklerin yoğun tempolarına daha fazla vakit ayırabilmelerine yardımcı oluyor. 

Braun'un birçok tıraş makinesi serisi var, Series 3 neden çok iyi bir hediye?

Braun Series 3 elekli tıraş makineleri, tıraş olmaya yeni başlayacak erkekler için ideal hediyedir. Akıcı ve işlevsel tasarımı kalite ve üstün performansla buluşturan Series 3 dünyanın en çok satan elekli tıraş makinesidir, kolay kullanılır ve sabah tıraşının daha hızlı* olmasını sağlar.

Tıraş makinesinin sık kullanıldığını düşünürsek, mükemmel durumda ve hijyenik kalması nasıl sağlanır?

Series 3 3090cc, 3070cc ve 3050cc modellerinde, tıraş makinesinin her gün yeni gibi kullanılabilmesini sağlayan otomatik Temizleme ve Şarj İstasyonu bulunur. Series 3 Temizleme ve Şarj İstasyonu'nda, tıraş makinesi tek dokunuşla alkol bazlı bir madde ile temizlenir, mikroplardan arındırılır, şarj edilir ve yağlanır.

Makine musluk altında temizlenebiliyorken Temizleme ve Şarj İstasyonu neden gerekli?

Braun'un yaptığı testlere göre ünitede yapılan temizlik musluk altında yapılana göre on kat daha hijyeniktir. Ayrıca daha kolaydır; tek dokunuşla makine hijyenik olarak temizlenir, şarj olur, yağlanır ve kurutulur.

Ünite kartuşunun ne sıklıkta değiştirilmesi gerekir? 

Makinenin ünitede haftada iki kez temizlenmesi durumunda, her gün yeni gibi kullanılması için kartuşun iki ila üç ayda bir değiştirilmesi yeterli olur.

Temizleme ve Şarj İstasyonunun düzenli kullanılması kesici parçaların ve pilin performansının yüksek kalmasını da sağlar mı? 

Evet, temizleme işlemi sırasında parçalar yağlandığı için tıraş makinesinin verimliliği ve kullanım ömrü doğrudan etkilenir. Ayrıca düzenli yağlama pilin daha uzun ömürlü olmasını da sağlar çünkü yağsız kalan parçalar aynı tıraşı elde etmek için daha fazla pil tüketir. Tıraş makinesi musluk altında temizleniyorsa, aynı etkinin elde edilmesi için düzenli yağlanmalıdır.

Kesim kaseti zamanla körelir mi? Ne sıklıkta değiştirilmesi gerekir?

Makinenin üstün performansının devamlılığını koruması için kasetin en geç 18 ayda bir değiştirilmesi gerekir. YENİ Series 3 tıraş makineleri, yeni MicroComb'a sahip 32S ve 32B yüksek performanslı parçalar kullanır.

*3 günlük sakalda önceki Braun Series 3'e göre

Yeni Braun Şekillendirme Serisi ile Tanışın!

Braun Silk Expert IPL ile tanışın!