Merve Özkaynak, Braun Silk-expert IPL’i anlatıyor

Bu videoyu özellikle bu aylarda hazırlamak istedim çünkü lazer epilasyon için yaza hazırlanmak için en iyi aylar kış ayları. Tüylerim kendimi bildim bileli çok yoğundu. Ağdaya gitmek özellikle iş hayatına atıldıktan sonra zor olmaya başladı. Lazer epilasyon yaptıracak kadar para verdiğimi bile bile haftada 2 defa ağda yaptırmaya gidiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle bir lazer epilasyon kliniğine gittim. Memnun kalmadım ve daha sonra başka bir kliniğe başladım. Fakat tam o sırada hamile kaldım. Hamile kalınca da gitmeyi bıraktım. Annelik işin içine girince uygun randevu bulmakta da çok zorlandım. Derken Braun bana denemem için Braun Silk-expert IPL cihazını gönderdi. Sensörü olan tek cihaz olduğu için cilt rengini otomatik olarak okuduğu için ayar yapmanıza gerek kalmıyor. 300 bin ışık atımı gerçekleştirdiği için 15 yıla kadar kullanabilirsiniz. Siz de bu işi kökünden çözmek istiyorsanız evinizin rahatlığında yapabilirsiniz. Ürünler sayfasında fikirlerinizi paylaşırsanız indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 1 Kasım’dan itibaren başlayan kampanyaları sayesinde üründen memnun kalmadığınızda para iadesi garantisi sayesinde paranızı da geri alabiliyorsunuz.

Braun Silk Expert IPL Epilasyon Tüy Alma Sistemi-2
Braun Silk Expert IPL Epilasyon Tüy Alma Sistemi
(369)

Hemen keşfet

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

Mervecim çok güzel bi ürün biliyorum ama alamam ev hanımıyım ve bütçemizi sarsar. olağanüstü kolaylık sağlayan bi ürün. Bi ara rüyama bile girdi..

  • Şikayet et

Kuzenim kullanıyor bende denemek isterim

  • Şikayet et

Denemek isterim

  • Şikayet et

En çok isteğim ürün bu ürün mükemmel ürün

  • Şikayet et

Gercekten cok merak edıyorum içindeki atışlar bitince kıl kokleride kurumus oluyormu bende merve hanım gıbi çok guvenemiyorum

  • Şikayet et
Sporcu mu anne mi?
Sporcu mu anne mi?
5

Sporcu mu anne mi?

You have already participated to this slideshow