Yaza özel güzellik sırları

Güzellik
24/10/2018
Kusursuz bir yazın olmazsa olmazı önerilerimiz sizin için!

Yazın hem iyi görünmek hem de bunun için bütün vaktinizi harcamamak önemli. Sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm için, saçınızdan gülümsemenize kadar en temel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gülümseyin!

Plaja, yazlığa ya da yaz tatili için nereye gidiyorsak gidelim fotoğraf çekmeyi hiçbirimiz ihmal etmiyoruz. Işıltılı bir gülümsemenin sırrı da elbette sağlıklı ve bembeyaz dişlerden geçiyor.

Oral-B Genius Pro 8000 Şarj Edilebilir Diş Fırçasının diş hekimleri tarafından onaylanmış fırça başlığı ile diş plağını %100’e kadar ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonuna bağlayabileceğiniz uygulama sayesinde dişlerinizi ne kadar fırçalamanız gerektiğini ve fırçalanmamış bölgeleri öğrenebilirsiniz.

Pürüzsüz güzellik

Havuzda yüzmek ve deniz kenarında uzanmak mutluluğun tanımı gibidir. Cildinizde pürüzsüzlüğü, deniz kenarında geçireceğiniz vakitten ödün vermeden sağlamanın yolu da Gillette Venus’ten geçiyor. Hayalinizde pürüzsüz cilde ağdanın acısı ve zahmeti olmadan kavuşun. Özel jel yüklü tıraş başlıkları sayesinde Gillette Venus Breeze ile tüy alma işlemi bir keyfe dönüşsün.

Savaşmayın eğlenin

Plajda geçen günler, deniz tuzu ya da havuzdaki klor saçınızı kurutur ve kolayca taranmasını engelleyerek kırıklara yol açabilir. Denizden sonra Pantene Köpük Krem kullanarak hem saçınızı yıpranmalara karşı korur hem de kolayca taranmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Kiti ile ihtiyacı olan nemi geri kazandırabilirsiniz.

Yaz Işıltısı

Yazın cildinizi nemlendirmeniz en az su içmeniz kadar önemli. Bol su için ve duştan sonra tüm vücudunuza tercih ettiğiniz bir nemlendirici uygulayın. Vitamin içeren nemlendirici kremler cildinizin ışıltısını geri kazandırır. Ayrıca taze ve hafif yiyeceklerle beslenmeyi unutmayın.

Yazın güzellik sırlarınızı bizimle paylaşın!