Stilinizi tamamen değiştirmek için denenmiş 5 yöntem

Güzellik
18/09/2019
Tarzınızdan sıkıldınız ve biraz değişikliğe ihtiyacınız var. İpuçlarımızla alıştığınızın dışına çıkıp, çok para harcamadan modaya uygun bir stile sahip olabilirsiniz.

Eski kot pantolonunuz ve üzerinizdeki düz tişört kendinizden sıkılmanıza mı neden oluyor? Şimdi gardırobunuzun yeni tarzınıza merhaba deme zamanı. Alışverişe çıkmadan önce gardırobunuzda yeniden değerlendirebileceğiniz giysilerinize göz atın. Birkaç numarayla bu giysilerine farklı bir hava katabilirsiniz.

Her şeye baştan başlayın

Önce iç çamaşırı dolabınızı açın. İç çamaşırlarınızın iyi olması giysilerinizin de iyi durmasını sağlar ve özgüveninizi arttırır. Eski, yırtık ya da lekeli iç çamaşırlarını atın. Size büyük ya da küçük gelen sütyenlerden kurtulun. Görünmeyen askılar, askısız sütyenler, spor sütyenler gibi giyim tarzınıza uygun iç çamaşırları alın.

Aksesuar sanatında ustalaşın

Daha modern bir görünüm için aksesuarlarınızı yeniden değerlendirme vakti! Burada olmaz diye bir şey yok. Her takıyı yeniden değerlendirebilirsiniz. Bazı kolyeleri uzatın, bazı küpeleri broş olarak kullanın, küpelerinizi farklı çiftlerle eşleştirin. Birkaç kolyeyi bir arada kullanın. Saatinize kumaş bir bant dolayabilir ya da ince bilekliklerle tamamlayabilirsiniz.

Dolap envanteri yapın

Birçok şık kadının söylediğinin aksine, özenilecek bir gardıroba sahip olmak için emek vermeniz gerekir. Bir akşamüstü giysilerinizin hepsine göz atın ve farklı giysileri kombinleyerek yeni bir tarz yaratmaya çalışın. Farklı pantolonlarla kullanıldıklarında bluzların ne kadar değişebileceğini göreceksiniz. Beğendiğiniz bir kombin bulunca fotoğrafını çekin, böylece zamanı geldiğinde ne giysem diye düşünmezsiniz.

Giysilerinize iyi bakın

Giysilerinize ne kadar para harcadığınız önemli değil, önemli olan onlara iyi bakmanız. Kot pantolon ya da gece elbisesi fark etmez, tüm giysilerinizin yepyeni görünmesi sizi iyi hissettirir. Bunu anlamı da temiz ayakkabılar, kırışıksız giysiler ve bozulmamış örgüler demektir. Ariel 3'ü 1 Arada Sıvı Kapsül Deterjan, çamaşırlarınızı temizler, lekelerden arındırır ve renklilerinizi canlı tutar.

Ayakkabılarınızı gözden geçirin

İyi görünmenin birinci koşulu ayakkabılardır. Üzerinize iyi oturan bir kot pantolon, gri bisiklet yaka bir süveter, topuklu sandaletlerle bambaşka görünebilir. Ayrıca şık spor ayakkabılar da mutlaka dolabınızda olmalı.

Siz dolabınızı modaya uygun hale getirmek için ne hazırlıklar yaptınız?