Gardırobunuzu gençleştirmenin yolu

Güzellik
26/11/2018
Her yeni mevsim aynı soru: Gardırobumu bütçemi yıkmadan nasıl yenileyebilirim?

Her şeyi atıp sıfırdan başlamanıza gerek yok. Yalnızca şu tavsiyelere uyun, görün bakın nasıl da yepyeni olacak her şey...

Geçen sezonun giysilerini kaldırın

Bahar mı geldi, kışlıklarınızı kaldırın ya da kış geldiyse yazlıkları kaldırmakla işe başlayın. Çünkü çok fazla seçeneğiniz varsa, ne giyeceğinize karar vermek de zorlaşır. O yüzden yazlıkları yazın, kışlıkları da kışın kullanmakla yetinin. Böylece aynı zamanda gardırobunuza düzenli ve yeniliklere açık tutmuş da olursunuz.

Kategorilere ayırın

Gardırobunuz ne kadar geniş olursa olsun, muhtemelen düzenli olarak giydiğiniz 10 kadar giysiniz vardır. Siyah bluzlar, kotlar, beyaz t-shirtler ve spor ceketler gardırobunuzun gurur kaynaklarıdır. Diğerleri ise arada bir dikkatinizi çekerler. İşte bu nadir kullandığınız giysilerin daha görünür olması için ayda bir kez giysilerinizin dolabın içindeki yerini değiştirin. Böylece her ay gardırobunuzu yenilemiş gibi olacaksınız.

Ferah bir koku

Gardıroplar pek çok karmaşık kokuya da ev sahipliği yaparlar. Febreze Non-Stop Fresh kokuları kontrol altına almanıza yardımcı olur. Gardırobunuz için en uygun seçenekler Flower & Spring ya da Mountain Spring & Cool olabilir.

febreze nonstop