Süper hızlı bahar temizliği

Ev
24/10/2018
Bahar temizliğini düşünmek bile başınızın ağrımasına yetiyorsa, bu işi hızlandıracak bir rehbere ihtiyacınız var demektir. Pratik, zaman kazandıran birkaç tavsiye ile evinizi çabucak temizleyebilirsiniz.

Yıkama işleri

Her zaman yıkadığınız şeylerden bahsetmiyoruz, arada bir yıkananlara şöyle bir bakın. Yastık kılıfları, masa örtüleri, perdeler vs... Büyük bir iş gibi görünüyor değil mi? Aslında değil. Bu işi öne alın, diğer işlerinizi yaparken makine sorunu çözmüş olacak. Ayrıca yıkayıp kuruttuğunuz örtüleriniz evinizin temizlik hissini artıracak.

Mobilyaların yerlerini değiştirin

Bahar temizliği evi ferahlatmak için yapılır. Bunun en radikal yolu da eşyaların yerlerini değiştirmektir. Sandalyelerin ve koltukların yerini değiştirin. Mümkünse odaların işlevlerini de değiştirebilirsiniz. Böylece yepyeni bir eviniz olacak. Değişiklik bitti mi şimdi Febreze Freshelle aerosol yerleştirin bir köşeye. Kötü kokuları bertaraf edip evinize yepyeni bir hava kazandıracak.

Son hareketler

Temizliği bitirdiniz mi? Sıra çiçeklerde. Mevsim çiçeklerinden bir buket yapıp oturma odanızın görünür bir köşesine yerleştirin. Girişi ve banyoyu da çiçeksiz bırakmayın. Bu, evinizin havasını değiştirmenin en kolay ve çabuk yoludur. Bir de, oturma odanıza bir adet Febreze Non-Stop Fresh yerleştirin. Elektriksiz pilsiz çalışan Febreze Non Stop Fresh, kokusuyla evinizi yepyeni bir kimliğe büründürecek. 

febreze nonstop                                           febreze freshelleEvinizdeki kötü kokuları Febreze ile yok ederken evinizi ferahlandırabilirsiniz! Nasıl mı?


Zorlu Çöp Kokusu testini izleyin!