Misafirlere Hazır Olmak İçin Öneriler

Ev
24/02/2021
Ansızın geleceğini bildiren bir misafir için evi temiz ve derli toplu tutmak çok zordur. Hele kalabalık evde yaşıyorsanız ani baskınlara hazır olmak için daha da çok çaba sarf etmeniz gerekir.

Kalabalık ev, farklı alışkanlıklar, farklı gündelik programlar ve tabii farklı temizlik anlayışlarının bir arada bulunduğu bir yerdir. Aynı çatının altında ortak bir temizlik anlayışı geliştirmek için ayrıca mücadele etmek gerekir. Bu mücadeleyi kolaylaştırmak elinizde. İşte size evinizi her an karşılaşabileceğiniz misafir baskınlarına hazır tutmak için birkaç tavsiye.

Çiçekler

Bir evi çiçekler kadar güzelleştiren çok az şey vardır. Oraya buraya yerleştirilmiş çiçekler eve sıcak ve rahat bir hava verirler. Çiçeklerinizin daha da etkili olması için girişe bir vazo yerleştirin, bir tane de banyoda olsun. Böylece bu alanlar çiçeklerin kokusu ve rengiyle davetkar bir havaya bürünmüş olacaktır.

Koku gidericiler

Mutfaklar ve banyolar kokuların en yoğunlaştığı alanlardır. Dolayısıyla buraları kontrol altında tutmak gerekir. Febreze Freshelle aerosol banyo ve mutfağa yerleştirildiğinde ihtiyacınız olan kontrolü sizin için sağlar. Pek çoğumuz evimizdeki kötü kokuları utanç verici buluruz. Oysa tıpkı bunun gibi kolay çözümlerle sorun kolayca çözülebilir.

Dağınıklığa karşı sürekli önlem

Dağınıklık biriktikçe birikir. Bu yüzden her bir dağınıklığı olduğu anda temizlemekte fayda var. Yemekten hemen sonra mutfağınızı toplayın. Yaptığınız her işin dağınıklığını o anda bertaraf edin. Ev ahalisini de bu konuda uyarın ki bütün dağınıklıkla tek başınıza mücadele etmek zorunda kalmayasınız.

Yaşam alanlarına ferah kokular

Evin en sık kullanılan yerleri salon, oturma odası ve mutfaktır. Diyelim ki işten geldiniz, akşam yemeği de bitti, duştan önce ailece maç izleyeceksiniz. Hafif, rahatlatıcı bir koku işe yaramaz mı? Bunun için çok kolay bir çözüm de var: Febreze Non-Stop Fresh. Pratik kullanımıyla hayatınızı kolaylaştıran Febreze Non-Stop Fresh, pek çok ferahlatan koku alternatifine sahip. Fiş ya da pile ihtiyaç duymadan iki ay boyunca kullanabileceğiniz bu ürünle, evinizin havasını bütünüyle değiştirebilirsiniz.

febreze nonstop                                               febreze freshelle