Fairy’nin neden güvenilir olduğu hakkında daha fazlasını okuyun

Ev
19/08/2020
Fairy’nin siz ve aileniz için neden güvenilir bir seçim olduğunu yazımızda keşfedin.

Bulaşıklar hayatın bir parçasıdır ve gün içinde mutfak lavabosunda hızlıca yığılabilirler. Onları genellikle, aklınızda herhangi bir şey yokken ve muhtemelen başka bir yerde olmayı hayal ederken yıkarız. Sıvı bulaşık deterjanlarında veya bulaşık makinesi tabletlerinde ne olduğunu hiç düşünmeyiz. Peki ne vardır bu deterjanların içeriğinde?

Siz ve ailenizin güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır

Avrupa'nın önde gelen bulaşık yıkama markası Fairy, tabaklar, tencereler ve tavalar üzerindeki zorlu ve yağlı kirlerin üstesinden gelmenize yardımcı ve son derece etkili ürünlere sahip olmanızı sağlamak için bilim insanlarından oluşan bir araştırma ekibine sahiptir. Güvenlik, tüm ürün gelişimimizin temelini oluşturur.

Tüm Fairy inovasyonlarında, ürün bileşenleri dikkatle seçilir ve özenle incelenir. Bir bileşen ilk bakışta titizle oluşturulmuş standartlarımızı karşılamıyorsa kullanılmaz. İlk testi geçen bileşenlerin, günlük kullanıma uygun olup olmadıklarını anlamak için güvenli bir araştırma aşaması geliştiririz.

Teknoloji zaman ister

Fairy’nin üstün yağ kaldırma teknolojisine sahip en yeni formülü, yağları ve kirleri yıkanması kolay küçük parçalara ayırır. Fairy bilim insanlarının bileşenleri ve teknolojiyi geliştirmesi ve test etmesi üç yıl sürdü. Ama beklediğimize değdi, çünkü şimdi Fairy’in en iyi temizliğini sağlarken, ürünümüzün amaçlanan kullanım için güvenli olması da garantilendi.

Kullandığımız bileşenler hakkında

Şeffaflık taahhüdünün bir parçası olarak Fairy, her bir üründeki bileşenlerin ne işe yaradıklarının ayrıntılarının yanı sıra, tüm bileşenlerin de listesini yayınladı. Ürünlerimizdeki tüm içeriği buradaninceleyebilirsiniz.

Fairy için güvenliğiniz birincil önceliktir

Bu nedenle, ürünlerimizdeki her bileşenin, evinizde kullanımının güvenli olduğundan emin olmak için titizlikle test edilmesini sağlarız. Güvenlik standartlarına olan bağlılığımız bununla da bitmiyor. Fairy uzmanları her zaman sorularınızı dinler ve ürün performansımızın beklentilerinizi karşılamasını sağlar.

Dünyada 1960 ve Türkiye’de 2010 yılından bu yana Fairy, güvenliği ve üstün temizlik performansı ile tüketicilerin güvenini kazanmıştır. Bu güven, gelecek nesiller için de devam ettireceğimiz bir sözdür.