Fairy Saf ve Temiz Hakkında Daha Fazlasını Keşfedin

Fairy Saf ve Temiz Hakkında Daha Fazlasını Keşfedin

0

Fairy Saf ve Temiz, bulaşıklarınız için Fairy’nin orijinal temizleme gücünü sunar fakat parfüm veya boya içermediğinden cildinize karşı naziktir. 


Parfüm ve boya içermez 

 

Bazı insanlar bir şişe bulaşık deterjanı içinde ne olduğunu fazla düşünmezler. AmaFairy her bileşeni iki defa düşünür.Fairy Saf ve Temiz bulaşık deterjanıFairy’nin orijinal temizleme gücüne sahiptirancak parfüm ve boya içermez. Kokusuz, parfümsüz ve boyasız formül,zorlu kirleriuzun süren köpüğü ilezahmetsizcetemizler vegeride tertemiz bulaşıklar (ve yumuşacık eller!)kalır. 

 

Formül,önde gelen markalara yönelik bağımsız bir dermatolojik akreditasyon kurumu olanSkinHealthAlliance tarafından dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Saf ve Temiz ayrıca Uluslararası Sabun, Deterjan ve Bakım Ürünleri Derneği (A.I.S.E) sertifikasına sahiptir. Bu kurum, sektörü sürdürülebilirlik açısından sürekli iyileştirme yapmaya ve tüketicileri de çamaşır ve bulaşık yıkama, temizlik ve diğer ev işleri konusunda daha sürdürülebilir vetoksik olmayan ürünleri benimsemeye teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Avrupa'daki birçok sabun, deterjan ve bakım ürünleri endüstrisini temsil eder.


Fairy
 için güvenliğiniz birincil önceliktir 


Fairy
 olarak
 ürünlerimizdeki her bileşenin, evinizde kullanımının güvenli olduğundan emin olmak için titizlikle test edilmesini sağlarız. Güvenlik standartlarına olan bağlılığımız bununla da bitmiyor.Fairy uzmanları her zaman sorularınızı dinler ve ürün performansımızın beklentilerinizi karşılamasını sağlar.

1960 yılından bu yanaFairy, güvenliği ve üstün temizlik performansı ile güveninizi kazanmıştır. Bugüven, gelecek nesiller için de devam ettireceğimiz bir sözdür.

Fairy Saf ve Temiz için tıklayın.

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı