Fairy Parfümsüz ve Boyasız Hakkında Daha Fazlasını Keşfedin

Ev
2/09/2020


Fairy Parfümsüz ve Boyasız, bulaşıklarınız için Fairy’nin orijinal temizleme gücünü sunar fakat parfüm veya boya içermediğinden cildinize karşı naziktir. 


Parfüm ve boya içermez 

 

Bazı insanlar bir şişe bulaşık deterjanı içinde ne olduğunu fazla düşünmezler. Ama Fairy her bileşeni iki defa düşünür. Fairy Parfümsüz ve Boyasız bulaşık deterjanı Fairy’nin orijinal temizleme gücüne sahiptir ancak parfüm ve boya içermez. Kokusuz, parfümsüz ve boyasız formül, zorlu kirleri uzun süren köpüğü ile zahmetsizce temizler ve geride tertemiz bulaşıklar (ve yumuşacık eller!)kalır. 

 

Formül, önde gelen markalara yönelik bağımsız bir dermatolojik akreditasyon kurumu olan Skin Health Alliance tarafından dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Parfümsüz ve Boyasız ayrıca Uluslararası Sabun, Deterjan ve Bakım Ürünleri Derneği (A.I.S.E) sertifikasına sahiptir. Bu kurum, sektörü sürdürülebilirlik açısından sürekli iyileştirme yapmaya ve tüketicileri de çamaşır ve bulaşık yıkama, temizlik ve diğer ev işleri konusunda daha sürdürülebilir ve toksik olmayan ürünleri benimsemeye teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Avrupa'daki birçok sabun, deterjan ve bakım ürünleri endüstrisini temsil eder.


Fairy
 için güvenliğiniz birincil önceliktir 


Fairy
 olarak
 ürünlerimizdeki her bileşenin, evinizde kullanımının güvenli olduğundan emin olmak için titizlikle test edilmesini sağlarız. Güvenlik standartlarına olan bağlılığımız bununla da bitmiyor. Fairy uzmanları her zaman sorularınızı dinler ve ürün performansımızın beklentilerinizi karşılamasını sağlar.

1960 yılından bu yana Fairy, güvenliği ve üstün temizlik performansı ile güveninizi kazanmıştır. Bu güven, gelecek nesiller için de devam ettireceğimiz bir sözdür.

Fairy Parfümsüz ve Boyasız için tıklayın.