Eviniz için sürdürülebilir ferahlık

Ev
24/10/2018
Febreze’den evinizi ferahlatacak tavsiyeler var. Evinizi misafir için hazırlamak zorlu bir iş olmak zorunda değil. Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz.

Temiz örtüler, yatağının yanına yerleştirilmiş bir demet çiçek onu ne kadar önemsediğinizi göstermeye yeter de artar bile. Onun gelişi için hazırlık yaptığınızı bilmek misafirinizin kendini rahat hissetmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte evinizin daima tertemiz ve ferah olması da sizi rahatlatır. Peki bu nasıl sağlanır?

Febreze sizin için pratik ve çabucak hayata geçirilebilecek bazı tavsiyeler hazırladı. Her gün yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak evinizi hem derli toplu hem de ferah bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

1. Kötü kokulara son

Temiz, ferah bir koku insanların evinizle ilgili ilk izlenimleri için çok önemlidir. Neyse ki Febreze Non-Stop Fresh'le bunu sağlamak her zamankinden kolay. Non-Stop Fresh, herhangi bir elektrik kaynağına ihtiyaç duymayan tasarımıyla evinizi hem süsler hem de tazeler. 60 günde bir cihazın içindeki yağı değiştirerek evinizdeki kokuları kontrol altında tutmanız mümkün.

2. Derli toplu tutmak

Dağınıklık bir kez başladı mı sonu gelmez. Bu yüzden evinizdeki eşyaları kullanırken derli toplu olmanız en iyisidir. Temizliği ve toplama işini ne kadar ertelerseniz, içinden o kadar çıkılmaz hale gelir. Evinizi toplamak için her gün yalnızca beş dakika ayırın ve her şeyi olması gerektiği yere yerleştirin. Zamanla eliniz buna alışacak ve eviniz daima derli toplu kalacak.

3. Mevsim temizliği

Hafif bir bahar temizliği evinizdeki birikmiş fazlalıklardan kurtulmanızı ve eşyaların düzene girmesini sağlar. Temizlik yalnızca istemediğiniz değil, gereksiz eşyalardan da kurtulmanıza yardımcı olarak evinizde kullanabileceğiniz daha çok alan açılmasını da sağlar.

4. Zulaya atmak

Eğer durum acil ve ev dağınıksa, zaman ve enerji de yoksa misafir öncesi temizliğe yapılacak tek şey var. Kendinize kilitli bir dolap ya da sandık belirleyin. Ortalıktaki bütün dağınıklığı içine doldurup, ağzını kapatın. Böylece misafiriniz sizi olmadık bir zamanda rahatsız ettiğini düşünmemiş olur. O gittikten sonra da bir çaresine bakarsınız artık.

5. Çiçekler

Küçük bir demet taze çiçek evinizi aydınlatır ve evinizin daha canlı görünmesini sağlar. Şık bir parfüm şişesine ya da vazoya yerleştirdiğiniz çiçekler sizin havanızı da değiştirecektir.

febreze nonstop

Evinizdeki kötü kokuları Febreze ile yok ederken evinizi ferahlandırabilirsiniz! Nasıl mı?


Zorlu Çöp Kokusu testini izleyin!