Evde, hayvanlarla…

Ev
30/09/2020
Hayvanları seviyorsunuz, ama hayatınızı zorlaştırmalarına da müsaade etmek istemiyorsunuz. Haklısınız, eviniz neden bir mağara gibi koksun ki?

1. Ferah koku

Hayvanlar sesleri, görüntüleri ile sevilesi olsalar da kokuları hakkında aynı şeyi söylemek mümkün değil. Febreze Non-Stop Fresh, elektrik kaynağına ihtiyaç duymayan yayıcısı ile evinizin kokusunu 60 gün boyunca tazeler. Febreze Flowers & Spring evinizi doğanın hoş kokularıyla doldurur.

2. Temizlik

Eğer hayvan besliyorsanız kilimlerden, halılardan vazgeçmeniz gerekecek. Yerleri temizlerken, herhangi bir deterjan yerine hayvanlara zarar vermeyen bir ürün kullanmalısınız. Bunun için pek çok seçenek var. Evde balık besliyorsanız akvaryumunuzu temizlerken sıradan deterjanlar yerine, özel olarak bu iş için üretilen ürünlerden yararlanmalısınız. Çünkü sabunlar balığınızı öldürebilir.

3. Şıklık ve rahatlık

Kediniz için yıkanabilir bir yatak, hamak ya da battaniye belirleyin. Kedinin yatağının rüzgarlı ya da cereyanlı bölgelerden uzak durması gerekir. Çünkü bu şekilde tüylerin dağılmasını engellemiş olursunuz. Köpeğiniz için sepet alırken de yeterince büyük olmasına özen gösterin ki, geceleri rahat etsin.

Koltuklar kimin hakkı?

Eve arkadaşlarınız geldiğinde, köpeğinizin en sevdiği koltuğa oturmak istemeyeceklerdir. İşte böyle durumlarda yardımınıza Febreze Freshelle aerosol koşar. Koltukların üzerindeki kötü kokuları onları maskeleyip kapatmaksızın ortadan kaldırır ve evinizin tertemiz kokmasını sağlar.

febreze nonstop                                            febreze freshelle

Febreze Ürünleri Hakkında Daha Fazlası İçin

Çamaşırlarınızın da mis gibi kokması için Ariel tercih edin!