Arabada ev rahatlığı

Ev
24/10/2018
İnsanlar evlerinin temizliğine ve kokusuna daima özen gösterir, bunda hakları da yok değil. Günün olanca stresinden ve yorgunluğundan sonra kendimizi attığımız evde rahat bir ortam yaratmak isteriz. Ve bunda kokunun payı bir hayli yüksektir.

Evimizin havasını değiştirmek için kokular, spreyler kullanırız. Ailemize, misafirlerimize rahat bir ortam sağlamak için bunun gerekli olduğunu düşünürüz. Aynı şey arabamız için de geçerlidir aslında. Arabalar kötü kokuların kolayca yerleştikleri dar mekanlardır, bu yüzden de özen gerektirirler.

Kötü kokular için araba tam bir cennettir. Veterinere götürdüğünüz evcil hayvanınızın, yere düşürdüğünüz yiyeceğinizin, ayağınızla taşıdığınız kir ve pasağın kokusu öylece kalır. Sigara kokusu ile de manzara tamamlanır. Kurumuş içecekler, hele döşemelere dökülmüşlerse ayrı bir sıkıntıdır. Bagajda unuttuğunuz piknik sepetinden kalan koku berbat bir ağız kokusu gibidir...

Bütün bu kötü kokuları ortadan kaldırmak için öncelikle arabanızı temiz tutmanız gerekir. Çöp biriktirmeyerek, elektrikli süpürgeyle sık sık temizleyerek, arabada bulundurduğunuz ıslak mendille, çocukların arkalarında bıraktıkları yiyecek-içecek izlerini ortadan kaldırarak kurtulabilirsiniz bu kokulardan.

Ayrıca, kendinize ve yolcularınıza daha da hoş vakit geçirtmek için arabanıza hoş bir koku alabilirsiniz. Febreze Car arabaya yerleştirdiğiniz andan itibaren 30 gün boyunca kötü kokuları bertaraf etmekle kalmaz, hoş kokusuyla arabanızın havasını tazeler.

Eğer kolayca sinirlenen bir sürücü iseniz, yumuşak kokular sakinleştirici kokular tercih edebilirsiniz. Yorgunluktan şikayetçi iseniz enerji veren koku seçenekleri de bulacaksınız. Arabanızda evinizde olduğu kadar rahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

febreze car