Geniş Kapasiteli Vestel Çamaşır Makineleri

Ev
25/08/2021

Tatiller şahanedir. Tüm senenin yorgunluğunu, stresini üzerinizden atmak, hiçbir şey düşünmeden anı yaşamak gibisi yoktur. Ama ne yazık ki tatillerin bir de dönüşü var. O dönüşlerin de birikmiş çamaşırları… Günlük kıyafetler, iç çamaşırları, havlular, bikiniler derken bir valiz dolusu kirli çamaşırı yıka yıka bitmez diye düşünürken bulursunuz kendinizi. O renkli tatil hayatı son bulmuş, renklilerle beyazları birbirinden ayırmaya gelmiştir sıra. Ama geniş kapasiteli bir Vestel Çamaşır Makineniz varsa işler göründüğü kadar zor değildir.

ÇAMAŞIRLAR DAĞ GİBİ Mİ OLDU? OLSUN.

12 kg kapasiteli bir Vestel Çamaşır Makineniz olursa gözünüzü hiçbir şey korkutamaz. Dinlenmek için gittiğiniz ama eğlenirken yorulduğunuz tatillerin dönüşünde bir de çamaşırlar sizi yormasın diye böyle bir makine kurtarıcı olabilir. “Ne tatili, çamaşır yıkmaya vaktim yok benim.” diyenlerdenseniz bu makine sizin için de ideal.

ÇAMAŞIRA  ALERJİSİ OLANLARA…

Alerjik bir vücudunuz varsa hayat bazen gerçekten zor olabiliyor ama Vestel hayatı kolaylaştıran teknolojileriyle her zaman sizinle. Vestel Çamaşır Makinelerinde bulunan Alerji Uzmanı Programı çamaşırlarınızın üzerindeki bakterilerin* %99,99'unu ve virüslerin** %99,99'unu öldürerek etkisiz hale getirir. İçinde bulunduğumuz pandemi koşullarını da düşünen Alerji Uzmanı Programı özel olarak Covid-19 virüsüne karşı da %99,99 oranında etkin bir yıkama yapar. Böylece siz ve aileniz için kusursuz bir temizlik ve maksimum hijyen sağlar.

Vestel Alerji Uzmanı Çamaşır Makineleri 058 sayı ve 22.06.2020 tarihli bildirim kayıt belgesi ile T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Kısacası çamaşır işini gözünüzde büyütmenize gerek yok, çünkü Vestel var. * Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Staphylococcus aureus. ** Human Coronavirus, Human Adenovirus Type 5, Poliovirus Type 1, Murinenorovirüs, SARS-COV-2 (Covid-19)