Bulaşık yıkamayı kolaylaştıracak yedi tavsiye

Bulaşık yıkamayı kolaylaştıracak yedi tavsiye

Doğru deterjanı seçer ve iyi organize olursanız bulaşık yıkama işi çabucak bitecektir. Devamını okuyun...


Bu hiçbir şekilde genel bir ev temizliği değildir ama “Bulaşıkları bugün kim yıkayacak?” sorusu ailede en korkulan sorudur. Doğru deterjanı seçer ve iyi organize olursanız bulaşık yıkama işi çabucak bitecektir.

1. Tavsiye: Güzel eldivenler, önlükler ve süngerler alın; lavaboya her yaklaştığınızda ruhunuzu canlandıracak renkleri seçin.

2. Tavsiye: Bulaşıkları masadan kalktıktan hemen sonra yıkayın. Bu şekilde bulaşık yıkamak bağımsız ve sevimsiz bir şey değil bir yemek rutini haline gelecektir.

3. Tavsiye: Yemek pişirirken kirlettiğiniz kap kacağı hemen yıkayın. Bu şekilde yemekten sonra lavaboda bulaşık birikmeyecek, sadece birkaç tabak, bardak ve çatal, kaşık, bıçak olacaktır.

4. Tavsiye:
Zorlu yağlı bulaşıklarınızı uzun süre suda bekletmenize hiç gerek yok. Fairy Platinum ile fırınlanmış yağlı bulaşıklarınızı bile 5 dakika suda bekleterek temizleyebilirsiniz.

5. Tavsiye:
Tüm çatal, kaşık ve bıçakları tek seferde köpürtün ve su püskürtücü ile hızlı bir şekilde durulayın.

6. Tavsiye:
Çabuk deforme olan Teflon kaplı mutfak gereçlerini yıkarken özen gösterilmeli; toz ve macun türü deterjanları kullanmaktan kaçınmalıyız. Fairy, bu tür bulaşıkları Teflon kaplamaya hiçbir zarar vermeden hızlı ve özenli bir şekilde temizlemektedir.

7. Tavsiye:
En sevdiğiniz müziği, sesli kitaplarınızı veya aile şarkılarınızı dinlemeyi de unutmayın. Ev temizliği gibi mutfak temizliği de aynı anda yapılan işlerin bir bütünüdür.

Fairy Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Kapsülleri
Fairy Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Kapsülleri
(704)

Yağları da dize getirir, dağları da!

Hemen keşfet

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

çok teşekkürler

  • Şikayet et

fairy varsa dahada kolay

  • Şikayet et

Temizlik ilk akla gelen

  • Şikayet et

Bulaşık yıkamak kimine göre çok sıkıcı olabilir ama ben aksine çok seviyorum düzen takintim olduğu için ve en sevdiğim sarkilarida açınca mutfaktan cikasim gelmiyor pozitif yaklasirsaniz tezgaha ve sizi enerjiklestirecek bir muziklede tamamlayabilorseniz çok kolay ve eğlenceli bence������

  • Şikayet et

Bulaşık yıkamak biz bayanlar için hep sıkıntılı ve sürekli sona bıraktığımız bir iş olduğu için ben her zaman etkili deterjanları kullanma taraftarıyım. bir kaç ürün denedim ama annemin genel olarak vazgeçmediği tek ürün Fairy. Çünkü diğerlerine verdiği paraya acıyor ve genel olarak temizlemek için iki kat uğraşıyor. Bana da düşününce mantıklı geldi. Hem fiyat konusunda da bu site de baya indirimli halleri var. Fırsatları takip etmek lazım.

  • Şikayet et