Bulaşık yıkamayı kolaylaştıracak yedi tavsiye

Bulaşık yıkamayı kolaylaştıracak yedi tavsiye

Doğru deterjanı seçer ve iyi organize olursanız bulaşık yıkama işi çabucak bitecektir.


Bu hiçbir şekilde genel bir ev temizliği değildir ama “Bulaşıkları bugün kim yıkayacak?” sorusu ailede en korkulan sorudur. Doğru deterjanı seçer ve iyi organize olursanız bulaşık yıkama işi çabucak bitecektir.

1. Tavsiye: Güzel eldivenler, önlükler ve süngerler alın; lavaboya her yaklaştığınızda ruhunuzu canlandıracak renkleri seçin.

2. Tavsiye: Bulaşıkları masadan kalktıktan hemen sonra yıkayın. Bu şekilde bulaşık yıkamak bağımsız ve sevimsiz bir şey değil bir yemek rutini haline gelecektir.

3. Tavsiye: Yemek pişirirken kirlettiğiniz kap kacağı hemen yıkayın. Bu şekilde yemekten sonra lavaboda bulaşık birikmeyecek, sadece birkaç tabak, bardak ve çatal, kaşık, bıçak olacaktır.

4. Tavsiye:
Zorlu yağlı bulaşıklarınızı uzun süre suda bekletmenize hiç gerek yok. Fairy Platinum ile fırınlanmış yağlı bulaşıklarınızı bile 5 dakika suda bekleterek temizleyebilirsiniz.

5. Tavsiye:
Tüm çatal, kaşık ve bıçakları tek seferde köpürtün ve su püskürtücü ile hızlı bir şekilde durulayın.

6. Tavsiye:
Çabuk deforme olan Teflon kaplı mutfak gereçlerini yıkarken özen gösterilmeli; toz ve macun türü deterjanları kullanmaktan kaçınmalıyız. Fairy, bu tür bulaşıkları Teflon kaplamaya hiçbir zarar vermeden hızlı ve özenli bir şekilde temizlemektedir.

7. Tavsiye:
En sevdiğiniz müziği, sesli kitaplarınızı veya aile şarkılarınızı dinlemeyi de unutmayın. Ev temizliği gibi mutfak temizliği de aynı anda yapılan işlerin bir bütünüdür.

Fairy Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Kapsülleri
Fairy Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Kapsülleri
(1591)

Yağları da dize getirir, dağları da!

Hemen keşfet

Kişisel bilgilerinizi onaylayın

Talebinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Hepsi birarada kullaniyorum memnunum makinada pis koku olmuyor tertemiz oluyor koku bile kullanmiyorum. Platinium denemek isterim cevremde kullanan yok herkes hepsibirarada kullanıyor tavsiyede bulunurum cevremede.

  • Şikayet et

Fairy deneme urunu yollaya bilirmisiniz

  • Şikayet et

Güzel tavsiyeler.Özellikle hoşuma giden fırınlanmış yağlı bulaşıkların beklemesine gerek kalmaması. Fairy Planium'un bu etkisini deneyip görmek isterim. Ama bazen 2. tavsiyeye uymayıp bulaşıkları tembellikten lavabonun içinde daha sonra yıkamak üzere bırakabiliyorum ^o^

  • Şikayet et

Bence süper size sonsuz tşk bizleri böyle urunlerle taniştirdiğşniz için butun herkes almali kullanmali temizlk çalzemesi olsun bakim urunu olsun superrrrr

  • Şikayet et

Fairy kitini denemek istiyorum.

  • Şikayet et