Stairway to Heaven

Cennete Merdiven

Bahçedeki merdiveninizi dekore ederek şık ve göz alıcı hale getirmeye ne dersiniz? Devamını okuyun...


Merdivenlere bizi bir seviyeden diğerine çıkarmak için ihtiyacımız var, fakat bu onların sıradan ya da çekici olmamasını gerektirmez. Bahçenizin daha renkli görünmesi için siz de merdivenlerinizi dekore edebilirsiniz.

Kırık porselenleri atmayın. Parçaları bahçe basamaklarınıza mozaik yapmak için kullanın. Zamanla ailenizin tarihini taşıyan bir sanat eseri yaratacaksınız.

Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol

Saksıları güzel mozaik tasarımlarıyla dekore edin ve onlarla merdivenlerinizi süsleyerek, dizin ve bir göz alıcı bir görünüm yaratın.

Tırabzanların dış kısmına, kaplar içinde çiçekli bitkiler asarak sıradan bir ahşap merdivene ışıltı katın. 


Merdivenler ayrıca geleneksel şeklinden koparak gösterişli yuvarlak kumtaşı diskleri gibi kıvrılan bir merdiven şeklinde de hazırlanabilir. Ayrıca, aynı boy ve şekilde saksıları merdivenin kenarına dizerek çarpıcı bir detayı daha vurgulayabilirsiniz. 


Basamaklar ya da bitkiler arasındaki çatlaklara Echeveria (saksı güzeli) ya da çok ince çatlaklara uygun balıca ve mine, kanarya otu, yayılıcı dağ kekiği, yarpuz, küçük çiçekli ikindi çiçekleri, Dymondia, Nierembergia, yayılıcı karga otu, mayasır otu, tas çeviren ve yayılıcı ateş çiçeği (Phyla nodiflora) gibi bitkiler ekebilirsiniz. 

© Gallo Images
Bu yazılarımızı okudunuz mu?

Askılı çiçek aranjmanları Askılı çiçek aranjmanları

Haftalık ev temizliği: Akılda tutulması gereken altı tavsiye Haftalık ev temizliği: Akılda tutulması gereken altı tavsiye

Akdeniz'in nevi şahsına münhasır adası: Sicilya Akdeniz'in nevi şahsına münhasır adası: Sicilya

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın

çok güzel bir görüntü fikrinize sağlık :)

  • Şikayet et

her zaman böyle bir bahçem olmasını istemiştim

  • Şikayet et

=) çok beğendim..

  • Şikayet et