Olimpiyatlar sergisi şehrinize geliyor!

Aile
24/10/2018
P&G Olimpiyatlar Sergisi, Olimpiyat Oyunları heyecanını Türkiye’ye de taşıyor. Basketbolcu Michael Jordan’ın imzalı ayakkabısı, boksör Muhammed Ali’nin imzalı eldiveni Olimpiyatlar Sergisi kapsamında şehrinizi ziyaret ediyor.

Olimpiyat Oyunları'nın global sponsoru P&G'nin "Teşekkürler Anne" kampanyası kapsamında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin desteği ile hayata geçirdiği P&G Olimpiyatlar Sergisi, 5 - 21 Ağustos tarihleri arasında Brezilya'da düzenlenecek Rio 2016 Olimpiyat Oyunları öncesinde, Türkiye'ye Olimpiyat ruhunu yaşatmak için Adana, Konya, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve İstanbul'da yer alacak. Efsane boksör Muhammed Ali'nin boks eldiveninden, "basketbolun majestesi" olarak kabul edilen Michael Jordan'ın imzalı ayakkabısına kadar birçok özel parçayı içeren P&G Olimpiyatlar Sergisini 29 Nisan - 31 Ağustos tarihleri arasında bulunduğu şehirde gezebilirsiniz. 

 

Muhammed Ali ve Joe Frazier imzalı boks eldiveniP&G Olimpiyatlar Sergisi'nde yer alan çok özel parçalar arasında efsane boksör Muhammed Ali'nin boks eldiveni, üzerinde taşıdığı Muhammed Ali ve Joe Frazier imzası ile ziyaretçileri, iki ezeli rakip arasında 8 Mart 1971'de oynanan yüzyılın unutulmaz boks maçına götürecek. Boksöre kattığı keskin zeka ve ayrımcılığa karşı verdiği mücadele ile tüm zamanların en iyi boksörü olarak bilinen Muhammed Ali'nin hayranları Olimpiyatlar Sergisi'nde olacak.

"Basketbolun majestesi" lakabıyla anılan Michael Jordan'ın imzalı ayakkabısı ise ABD Basketbol Milli Takımı'nın "Rüya Takım" yakıştırması kazanmasını sağlayan Barselona 1992 Olimpiyat Oyunları'nda imzalanmış olması ile basketbol severlerin gözlerini kamaştıracak.  


Dünyanın en iyi yüzücüsü unvanını kazanan ABD'li yüzücü Mark Spitz'in madalyası ile birçok önemli Olimpiyat meşalesinin sergileneceği P&G Olimpiyatlar Sergisi'nde ayrıca TMOK arşivindeki özel parçalar da ziyaretçilerle buluşacak.

Çocuklar için özel oyun alanı
"Çocuğuna spor yaptıran her anne, bir Olimpik annedir" felsefesi ile hareket eden P&G, Olimpiyatlar Sergisi'ni ziyaret edecek anne ve çocukların spor dolu eğlenceli dakikalar geçirebilmesi için özel bir oyun alanı hazırladı. Naim Süleymanoğlu'nun 1988 yılında Seul'da kırdığı Olimpiyat rekorunun deneyimlenebileceği alanda, P&G markaları da sergi ziyaretçilerine sporun heyecanını yaşatacak.  

Head&Shoulders basketbol alanında ziyaretçiler attıkları şutları ağır çekimde izleyebilecek, Gillette alanında sanal futbol oyunu ile gerçek bir maç heyecanını yaşayacaklar. Orkid voleybol servis atışı, engelli koşu, refleks gibi oyunlarla eğlencenin durmayacağı Olimpiyatlar Sergisi etkinlik alanında ziyaretçiler kürsü alanında çektirecekleri fotoğrafları #TeşekkürlerAnne etiketiyle Instagram üzerinden paylaştıklarında sürpriz hediyeler de kazanabilecekler.
 

ŞEHİR LOKASYON ADRES TARİH
ADANA GROSERİ Huzurevi Mah. Türkmenbaşı Bulvarı NO:28/A Çukurova 29 NİSAN - 1 MAYIS
KONYA KULE SİTE AVM Musalla Bağlar Mah. Kule Caddesi NO:8  42010 Selçuklu  6-8 MAYIS
ANKARA ANKAMALL AVM ANAMALL AVM 06330 Akköprü 13-15 MAYIS
ANKARA MAKRO ( İSTANBUL YOLU ) Macun Mah. 3. Cad. No:2/3 Yeni Mah. İstanbul yolu 7.KM 17-18 MAYIS
İZMİR KARŞIYAKA MAVİBAHÇE Mavişehir Caher Dudayev Bulvarı 35540 Karşıyaka 20-22 MAYIS
BURSA ÖZHAN MARKET Mudanya Yolu Cad. 7.Km Geçit Köyü NO:756 Osmangazi 27-29 MAYIS
GAZİANTEP Oli Center Ali Fuat Cebesoy Cad. No:44 Şehitkamil 03-05 HAZİRAN
İSTANBUL AKASYA AVM ACIBADEM 07 HAZİRAN -31  AĞUSTOS

 


P&G Türkiye Hakkında

P&G, kaliteli ve güvenilir markalarıyla 180'den fazla ülkede yaklaşık 4.4 milyar insanın yaşamına dokunuyor. 1987 yılından beri faaliyette olan P&G Türkiye; Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetlerinin de bölge merkezi konumunda. Alo®, Ariel®,, Orkid®, Fairy®, Prima®, Pantene®, Head & Shoulders®, Rejoice®, Koleston®, Ipana®, Oral-B®, Max Factor®, Olay®, Gillette® ve Braun® gibi pek çok lider markayı çatısı altında toplayan P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.