Oral-B ile En İyi Yılbaşı Hediyesi İçin Öneriler

Aile
27/01/2021

Ailedeki hediye şampiyonluğunun bu sene de sizde kalması için hem size hem de ailenize yarayacak hediye fikirlerimize göz atın. 

 

Hediye vermenin almaktan daha iyi olduğunu söylüyorlar. Kabul edelim ki kadınlar için bu doğru çünkü kadınlar hediye seçiminde erkeklerden biraz daha iyiler. Ama aşağıdaki tavsiyelerle hediye seçiminde iyi olmasanız bile harika hediyeler alabileceksiniz. 

 

1. Liste yapın ve internet alışverişini önceden planlayın

yılbaşı
Yılbaşında herkes alışverişi artırdığı için kargonun yükünü düşünün ve biraz erken davranın. Yılbaşındaki kargo yoğunluğu ve olası kötü hava koşullarını göz önünde bulundurarak hediyeleri teslim etmek için bolca zamanınız olduğundan emin olun. Ödeme yaptığınız bir hediyenin yolda takılmasını istemezsiniz. Bu yılbaşında evlerimizde olacağımız için belki hediyeleri, sahiplerine kargo ile gönderebilir veya daha sonra teslim edebilirsiniz. Kime ne alacağınızın bir listesini yapın ve alışverişe zamanında başlayın. 


2. Çocuklar için hediye satın almak

Küçük kardeşleri olan çocuklar için küçük parçalara sahip oyuncaklar almayın. Halihazırda sahip oldukları oyuncakları da vermekten kaçının. Bunun için anne ve babasına danışabilirsiniz. 

Küçük çocuklar için Oral-B Cars veya Frozen Çocuk Fırçalarına göz atabilirsiniz. 

 


3. Aldığınız sıradan hediyeyi seçimlerinizle özelleştirin
yılbaşı

Pratik bir şey satın alırken (şemsiye veya çanta gibi), kişinin sevdiği ancak kendisinin satın almayacağını bildiğiniz bir renk seçin. Örneğin, pratik siyah eldivenler yerine cesur kırmızı eldivenler tercih edin. 

Şimdi gelelim hane içinde eşiniz ve eviniz için ortak kullanabileceğiniz yılbaşı hediyelerine... 

 

4. Sizin de giyebileceğiniz bir kazak

yılbaşı
Kışın en güzel tarafı yumuşacık yün kazaklar değil mi? Ona sarılırken içinizi ısıtacak ve arada sırada ödünç alabileceğiniz bol bir kazağa ne dersiniz? 


5. Barbekü/Şömine

yılbaşı

Kışın hediye alıyorsanız, pırıl pırıl yeni bir mangal anında kalpleri ısıtma etkisine sahiptir. Eğer balkon veya bahçede mangal yapma şansınız yoksa elektrikli mangallara da yönelebilirsiniz. 

 

Doğada vakit geçirmeyi seven bir aile iseniz, evinizde olmasa bile ormanda şömine keyfi için orman şöminelerine de internet mağazalarında göz atın. Bayılacaksınız! 

 


6. Birlikte bir deneyim

Yılbaşında evde olacağız ama başka bir evde olmaya ne dersiniz? 4-5 günlük kısa bir tatil için uygun bir zaman. Şehirden çıkmadan, yakınlardaki bir lüks kamp, bungalov veya dağ evi tatillerine göz atın. Böylece bir hediye değil, ona bir hatıra vermiş olursunuz.


yılbaşıYılbaşında evde olacağız ama başka bir evde olmaya ne dersiniz? 4-5 günlük kısa bir tatil için uygun bir zaman. Şehirden çıkmadan, yakınlardaki bir lüks kamp, bungalov veya dağ evi tatillerine göz atın. Böylece bir hediye değil, ona bir hatıra vermiş olursunuz. 


7. Kahve makinesi

yılbaşı

Sabahların vazgeçilmezi... Ne zamandır dikkatinizi çeken espresso makinesini almak için iyi bir fırsat olabilir. Kendi öğütücüsü olan espresso makineleriyle kahvenizi taptaze içmek için bu hediyeyi eşinize alabilirsiniz. Aramızda kalsın, kendiniz için aldığınızı anlamayacak bile...


8. Robot süpürge

yılbaşı

Eşinizin evi süpürmesini hayal bile edemeyen kadınlardansanız, hayal gücünüzü biraz ileri seviyeye taşımanıza yardımcı olacak robot süpürgelerle, süpürme işini artık eşinize bırakabilirsiniz. Evin haritasını çıkararak yerinden bile kalkmadan sevgili eşinizin evi süpürmesini izleyin. Aslında bu hediyeyi kime aldığınız çok açık...

 

Erkekseniz ve ev süpürme işi bazen size düşüyorsa, bu müthiş icatla artık ne eşiniz ne de siz eski usul süpürme ile yorulmak zorunda kalmayacaksınız.


9. Bazı hediyeler pakete sığmaz, tıpkı sağlıklı bir gülümseme gibi. Yeni yılda sevdiklerinize en güzel hediye, sağlıklı bir gülümseme. 

yılbaşı
Oral-B Genius şarjlı diş fırçaları sahibine rehberlik eden akıllı sensörlerle ve ayrıca yapay zeka teknolojisiyle anında geri bildirim için blutooth ile akıllı telefona bağlanıyor. Fırçalamadığınız yerleri size bildirerek, ağzınızda fırçalanmayan yer kalmamasını sağlıyor. Beyazlatma ve dil temizleme dahil altı modla, her zamankinden daha parlak bir gülümsemeye ve daha taze bir nefese sahip olmak isteyenler için tasarlandı.