Taha Akgül ile altın madalya gururu!

Aile
24/10/2018
P&G Türkiye’nin sponsor olduğu Milli Güreşçi Taha Akgül, Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’ndan Altın Madalya ile döndü. Teşekkürler Taha!

“Rio 2016 Olimpiyatları'na katılıp madalya ile dönmek en büyük hayalim. Annem bu hayalimin gerçekleşmesine giden yolda en büyük destekçim oldu. P&G'nin bu desteği görerek yanımızda olmasından ve Rio'da bizi yalnız bırakmamasından dolayı mutluluk duyuyorum”. Bu macera başlamadan hemen önce, bu sözler dökülmüştü Taha'nın ağzından ve zorlu geçen karşılaşmaların ardından Taha Akgül, bu en büyük hayalini gerçekleştirdi, bize bu büyük gururu yaşattı.

En büyük gurur tabii ki onu bugünlere hazırlayan, bu güçlü sporcuyu yetiştiren, güçlü ve mutlu Gülbahar Hanım'a ait. O da gitmeden önce şöyle konuşmuştu: “Bu önemli gününde oğlumun yanında olabileceğim için çok mutluyum. İlk kez yurtdışına çıkacak ve oğlumu izleme fırsatı bulacağım, çok heyecanlıyım”. Biz de çok heyecanlıydık, artık birlikte hem çok heyecanlı, hem çok mutlu hem de haklı olarak gururluyuz. Teşekkürler Taha, #TeşekkürlerAnne!


Siz de bu içeriğe yorum yaparak, Taha Akgül ile mesajınızı paylaşın, ona destek olun!