Çocukların ev partisi

Aile
1/11/2018
Çocuklarınız arkadaşları ile evde parti yapmaya karar verdiyse panik yapmayın. Kapalı kapılar ardında çocuklarınızın eğlenmesini sağlayacak önerilerimiz burada.

Eğer bir de planlarınız suya düştüyse onlara katılmanız oldukça keyifli olacaktır.

1- Saklambaç

Klasikler olmazsa olmaz! Neden biraz daha eğlenceli bir hale getirmek için en yaratıcı yere saklanana bir ödül hazırlamıyorsunuz? Oyun başlar başlamaz bu ödülden bahsetmeyi de unutmayın! Saklanma sırası size geldiğinde rahat bir konuma geçip telefonunuzdan gündemi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Saklanma sırası size geldiğinde rahat bir konuma geçip telefonunuzdan gündemi takip etmeye devam edebilirsiniz.

2- Evde Kamp Keyfi

Açık havaya çıkmak söz konusu değilse evinizi hayali bir kamp alanına çevirmeniz eğlenceli bir fikir olabilir. Tüm çocuklar takım ruhuyla kanepe minderlerini ve yorganları kullanarak kendilerine uyku alanları oluşturabilirler. Evinizdeki hayali kamp alanı tamamlandığında gecelerini ilginç hikayeler ve keyifli hayvan taklitleri ile devam ettirebilirsiniz.

3- Yaratıcı Aşçılık 

Konu küçük çocuklarla mutfakta keyifli anlar geçirmeye gelince ortalık biraz dağılabilir. Bu yüzden pratik kurabiye ve kek tarifleri başlangıç için ideal fikirler olabilir. Tabii çocuklarınız aşçılık konusunda heveslilerse biraz daha zorlayıcı tarifler deneyebilirsiniz. Belki ıstakoz çorbası hazırlamak için yeterli olmayabilirler ama kim bilir belki de pizza konusunda olağanüstü yetenekleri vardır.