Çocuğunuza en uygun olimpik spor branşını seçin!

cocugunuz-icin-populer-bir-spor-dali-mi-ariyorsunuz
0
slideshow-image

ATLETİZM

Çocukları spora başlatmak için seçilebilecek en kolay spor dallarından biridir. Çocukta disiplin, yarışma ruhu ve başarma güdüsünü tetikler.

slideshow-image

BOKS

Özgürlük duygusu, denge gelişimi ve tabii ki tüm çocukluk enerjisini atması için bisiklet biçilmiş kaftandır. Hem eğlencelidir hem de çocuklara küçük riskleri alabilmeyi ögretir.

slideshow-image

GÜREŞ

Güreş, vücudun tüm kaslarını geliştirir. Güreş yapan çocuklarda güreşin yanı sıra dayanıklılığı artırıcı başka bir spor yapılmasını gerektirir.

slideshow-image

BİSİKLET

Özgürlük duygusu, denge gelişimi ve tabii ki tüm çocukluk enerjisini atması için bisiklet biçilmiş kaftandır. Hem eğlencelidir hem de çocuklara küçük riskleri alabilmeyi öğretir.

slideshow-image

YÜZME

Tüm vücudu eş zamanlı olarak çalıştıran bir spordur. Ayrıca uzun kasları geliştirerek esneklik sağlar. Güven, disiplin ve uyum yeteneklerini geliştirir.

slideshow-image

JİMNASTİK

En küçük yaşta bile başlanabilmesi çocukları spora alıştırmak için bir avantaj sağlar. 3 yaşından itibaren çocuğunuzu jimnastiğe yazdırabilirsiniz.

slideshow-image

KANO

Dogayı tanıma ve özünü keşfetmeye yönlendirme dışında kano, çocuklarda güçlü kol kaslarının ve üst bacak kaslarının gelişmesini sağlar.

slideshow-image

KÜREK

Atletizm gibi kürek çekmek de en eski spor dallarından biridir. Egzersiz sırasında dizlere ve eklemlere diğer sporlara kıyasla daha az yük biner. Eklem sağlığını korur.

slideshow-image

MASA TENİSİ

El ve göz koordinasyonu sağlar, hızlı düşünme yeteneği kazandırır ve ayrıca refleksleri hem fiziksel hem zihinsel olarak güçlendirir.

0
507900090-04
559536635-04
733933827-04

KADINLARBİLİR AİLESİNE KATILIN

P&G'nin yeni ürünlerini ilk siz deneyin.
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz deneme ürünleri kazanın.
Markalarımız hakkındaki samimi düşüncelerinizi paylaşırken, indirim ve fırsatlardan da yararlanın.
KadınlarBilir'e Üye Olun

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı