Çocuğunuza en uygun olimpik spor branşını seçin!

cocugunuz-icin-populer-bir-spor-dali-mi-ariyorsunuz
0
slideshow-image

ATLETİZM

Çocukları spora başlatmak için seçilebilecek en kolay spor dallarından biridir. Çocukta disiplin, yarışma ruhu ve başarma güdüsünü tetikler.

slideshow-image

BOKS

Özgürlük duygusu, denge gelişimi ve tabii ki tüm çocukluk enerjisini atması için bisiklet biçilmiş kaftandır. Hem eğlencelidir hem de çocuklara küçük riskleri alabilmeyi ögretir.

slideshow-image

GÜREŞ

Güreş, vücudun tüm kaslarını geliştirir. Güreş yapan çocuklarda güreşin yanı sıra dayanıklılığı artırıcı başka bir spor yapılmasını gerektirir.

slideshow-image

BİSİKLET

Özgürlük duygusu, denge gelişimi ve tabii ki tüm çocukluk enerjisini atması için bisiklet biçilmiş kaftandır. Hem eğlencelidir hem de çocuklara küçük riskleri alabilmeyi öğretir.

slideshow-image

YÜZME

Tüm vücudu eş zamanlı olarak çalıştıran bir spordur. Ayrıca uzun kasları geliştirerek esneklik sağlar. Güven, disiplin ve uyum yeteneklerini geliştirir.

slideshow-image

JİMNASTİK

En küçük yaşta bile başlanabilmesi çocukları spora alıştırmak için bir avantaj sağlar. 3 yaşından itibaren çocuğunuzu jimnastiğe yazdırabilirsiniz.

slideshow-image

KANO

Dogayı tanıma ve özünü keşfetmeye yönlendirme dışında kano, çocuklarda güçlü kol kaslarının ve üst bacak kaslarının gelişmesini sağlar.

slideshow-image

KÜREK

Atletizm gibi kürek çekmek de en eski spor dallarından biridir. Egzersiz sırasında dizlere ve eklemlere diğer sporlara kıyasla daha az yük biner. Eklem sağlığını korur.

slideshow-image

MASA TENİSİ

El ve göz koordinasyonu sağlar, hızlı düşünme yeteneği kazandırır ve ayrıca refleksleri hem fiziksel hem zihinsel olarak güçlendirir.

0
507900090-04
559536635-04
733933827-04

KADINLARBİLİR AİLESİNE KATILIN

P&G'nin yeni ürünlerini ilk siz deneyin.
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz deneme ürünleri kazanın.
Markalarımız hakkındaki samimi düşüncelerinizi paylaşırken, indirim ve fırsatlardan da yararlanın.
KadınlarBilir marka elçisi olun

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler