Zeynep Turan Yengeç burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan Yengeç burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Yengeç burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Bu hafta gökyüzü adeta dilleniyor, senden çokça bahsedilmesine neden olacak. İkili ilişkiler, iş ortaklıkları, yeni kararlarla birlikte bu hafta yavaş yavaş şekilleniyor. Haftanın ikinci yarısında hava elementinin hâkimiyetini göreceğiz. Bu yılın ne kadar hızlı başladığını daha net anlıyorsun. Sende bir yandan eksik kaldığın yönlerin ile bu hıza ayak uydurmak isteyeceksin. Kişisel evinde etkili olacak Yeniay aslında büyük değişimlerin de habercisi olacak. Hem düşüncelerine hem de fiziksel görünümüne etki edecek farklılıkların peşinden koşmak isteyeceksin. Bazı alışkanlıklarının bu gece gezmelerinde artığını fark edersen neden bağışıklık sisteminin de bir anda çöktüğünü fark edebilirsin. Haftanın uyarısı olarak not etmeni isterim.

Harcamalara dikkat!

Haftaya Ay’ın konumu sabit etkide başlıyor. İş, disiplin, çeki düzen gerektiren ne kadar konu varsa angarya gibi önüne gelecek. Parayla ilgili konularda ufak da olsa temkinli davranmak isteyeceksin.  Ayın bu günlerinde özellikle alışverişi abartmış olmanın pişmanlığını yaşıyorsun. Kendine ve özel yaşamına para harcamaktan kendini alı koyamıyorsun. Durumu dizginlemek için önüne bir liste koyabilirsin. Savurganlık değil tutumlu olmak zamanı… Öte yandan Ay-Plüton olumlu açısı bazı projelerini hayata geçirmen için sana cesaret verecek.

Önemli kararlar alma arifesindesin.

Maddi açıdan uzun zamandır beklediğin bir haberle ilgili bilgi alabilir, iş hayatına dair fikirlerini tekrar gözden geçirmene neden olabilir. Hayatının ne yöne gireceği bu günlerde seni çok meşgul ediyor. Özellikle yurtdışı bağlantılı bir işin varsa gelişecek olayların aksi, organizasyondaki bazı açıkları ortaya çıkarttığını göreceksin. Üst mevkide yönetimin ipini çekecek sıkıntılı konular gündeme gelebilir. Senin gibi öncü burçları ilgilendirecek bu döngü için avantajlı olacağına işaret ediyor, gökyüzü. Bazıları bundan ders çıkartırken senin için bir yol haritası belirlemede yardımcı olacaktır.

Otoritersin!

Ortaklı iş yapan Yengeç burcu isen, yeni oluşumların etkisini bu yılın ilk aylarında görüyor ve bu hafta da şekillendiriyorsun. Aile içi bir ortaklık söz konusu ise farklı kişilerin sözel olarak seni etkilemeye çalıştıklarını fark edeceksin. Nihaiyi kararı sen veriyor olacaksın. Sağduyulu ve hislerinde endişeye yer vermezsen bu hızlı gelişmelere ayak uydurabilirsin.

Güneş sabitleniyor…

Bir ay boyunca Güneş, hava burcunun sabit elementinde olacak. Belli konularda fikir üretmekten ve ifade etmekten korkmayacaksın. Hatta çalışanlarına veya ekibine üstünlük taslaman da mümkün. Eğer kamu sektöründe çalışan bir Yengeç burcuysan, uluslararası ya da şehirlerarası teklifler alabilirsin. İşinde son yıllarda önüne gelen en iyi tekliflerden biri olduğunu düşüneceksin. Eğer öğrenciysen, bu tarihlerde eğitim alanında belli değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Hayatında senden yaş olarak farklı arkadaşlıklarını ailenden gizlemeye çalışabilirsin. Bu günlerde sağlığın da önemli olacak.

Bu Haftanın Gündemi: Önüne gelebilecek en iyi teklifle karşı karşıyasın.

Bugüne Dikkat: 16 Ocak

Alışveriş Günü: 20 Ocak

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler