Zeynep Turan Yay burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan Yay burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Yay burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Yay Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Bu dönem kendini çok farklı hissediyorsun. Sanki her şeyi değiştirip yeniden bir hayat kurgulamak sana hiç zor gelmeyecek. Bu motivasyon ve istek aslında gökyüzünden aldığın sinerjiyle ilgili. Hiç haksız da sayılmazsın. Seni 2019’un desteklediğini bu ilk haftalarda görmeye başladın. ‘Artık geçmişte kaldı’ diyeceğin çok konu var.  Hayatında önemli olabilecek seçimler yapabilirsin. Gökyüzünün değer yargılarımızı, sevgimizi ve samimiyetimizi sorguladığı bir süreçten geçiyoruz.

Gözünü açık tut!

Haftanın ilk günlerinde Ay sabit etkide yer alacak.  İş ve sosyal yaşamın, yaşam alanlarına ve aile bireyleriyle alakalı konular ön plana çıkacak.  İşle ilgili seyahat planlarını ve sosyal düzenine de etki altında alıyor.  Özellikle çocuk sahibi Yay burçları ani bir yolculuk programının içerisinde kendini bulabilir. Fakat bu ani alınan kararlar maddiyatını biraz etkileyebilir. Alışveriş, harcamalar derken bütçeni biraz aştığını fark edebilirsin. Biraz daha dikkatli hareket etmeni tavsiye ederim. Toplumsal gündemden kopuk olman söz konusu olmayacağı için tatilde de olsan işlerini uzaktan takip etmek isteyebilirsin.

İdealistliğinin meyvelerini toplamaya hazır mısın?

Ay-Satürn 60’lığı duyarlılığı artırıyor. Haftanın en merhametli ve yoğun gününe hoş geldin… Bugüne kadar süregelen sıkıntılarının çoğu bu döngüde yerini sükûnete yavaş yavaş bırakıyor. Zaten artık tüm sıkıntıların, durulma zamanı gelmişti! İletişim odaklı işlerde çalışan bir Yay burcuysan; fikirlerinin ön plana çıkacağı, projelerini yöneteceğini ve idealist tutumunun etkisini göreceğini söyleyebilirim. Eğer ofis içi çalışan biri isen ani terfilere hazırlıklı olmalısın.

Hiç ummadığın anda seni çok şaşırtacak sürprizler gelip kapını çalabilir.

Çocuklarının istekleri bugünlerde önem kazanacak. Ara dönem gelmeden kış tatilinde verimli geçirmelerinden yanasın. Bu yüzden farklı araştırmalar ve eğitim programları araştırabilirsin. Aşırı hırslı yapın bu günlerde biraz eleştiriye maruz kalmanı sağlayabilir. Eşinin ailesinden beklenmedik tepkiler alabilirsin.

Kariyer yaşamınla kendinden bahsettireceksin.

20 Ocak’ta Güneş sabitleniyor. Hafta sonu kaliteli geçirmek elinde iken verdiğin sözlerden başını kaşıyacak zamanın olmayabilir.  Fikirlerini anlatmak ya da bunları pratikte uygulamak için çevrenin fikirlerine ve olumlu desteğine çok ihtiyaç duyabilirsin. Özellikle bu döngüde halka açık alanlarda bilgini göstermekten hoşlanabilirsin.  Profesyonel olarak birden fazla iş yapabilmenin yolu açıla bilinir. Ayrıca benlik imajın, sahip olma ihtiyacın artabilir. Bu nedenle; anne ve babanla olan ilişkinde paylaşımların bu döngüde artabilir ve duygusal rahatlama yaşayabilirsin.  Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim bu dönemde, eklem ve omurgandaki hassasiyetin artabilir. Diyet programında kendine biraz fazla sert davranmıyor musun? Biraz esnek olmaya çalış… Telefon ve maillerindeki iletişim problemlerine karşı daha tedbirli ol. Aramaların karşı tarafa ulaşmıyor olabilir ya da attığın e-posta gitmemiş olabilir.

Bu Haftanın Gündemi: Huzursuzluğunun nedenlerini sen herkesten daha iyi biliyorsun.

Bugüne Dikkat: 15 Ocak

Alışveriş Günü: 19 Ocak

İyi Haftalar…

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler