Zeynep Turan Terazi burcunu yorumluyor!

Sevgili Terazi burçları, Güneş 20 Mayıs’a kadar toprak burcunda hareket ederken size yorgunluk ve rehavet hissettirebilir. Ama bu iyi bir durum çünkü Nisan çok yorucu geçti ve şimdi biraz dinlenme zamanı. Yaşam alanınızı düzenlemeniz ve geçtiğimiz ay kafanızı karıştıran mevzuları çözmeniz için Mayıs fırsatlarını kaçırmayın. Devamını Zeynep Turan’dan dinleyin ve haftalık burç yorumunuzu okumayı da ihmal etmeyin!

Terazi Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs - 3 Haziran)

Yeni bir aya girerken mayıs ayını gölgede bırakacak kadar ilginç olaylar yaşaman olağan… Bu sıralar kendin dâhil kimseye tahammül edememen hassas dönemlerden geçtiğinin işaretidir. Güç kaybettiğini düşündüğün konularda farklı gelişmelerle karşılaşıyorsun. Yüzleşmekten kaçtığın konular hayatını şekillendirmek için yeniden gündemine gelebilir. Haftaya daha verimli başlangıçlar yaparak başlıyorsun aynı zamanda toplumsal duyarlılığın bir o kadar artabilir.  İtirazların yükselebilir.  Belki de Mayıs biterken yeni başlangıçlar yapacağın konular netleşecek.

Merakına yenilme sadece iyi dinleyici olmalısın.

Dolunay, rekabet duygunu körüklerken bir yandan hakkını aramana yardımcı olacak. İş yerinde yaşadığın haksız rekabet seni yeni bir iş arayışına sokabilir.  İş yerinde özellikle sana karşı yapılan bir mobbing üzerine kaybettiğini düşündüğün itibarini geri kazanıyorsun. Gece uykularının kaçması gündüz yaşadığın stresten kaynaklanabilir. Düşüncelerden kurtulman için işi işte bırakman gerekebilir. Haftanın ortasında, iletişimde hangi konuda sıkıntılar yaşıyorsan içsel dertlenmeler söz konusu olabileceğini gösteriyor.  Hafta ortasına verimli başlamak istiyorsun, yeteneklerini konuşturmak için gireceğin ortamlarda farklı fikirler kazanabilirsin. Eski günleri yâd edebileceğin bazı gelişmeler yaşanabilir. Hayatının 2016 yılından beri nasıl değişmiş olduğunu fark ediyorsun. Bu günlerde hayal kırıklığı yaşadığın kariyerinle ilgili konularda net kararlar almaktan yanasın. Kendine inanmaya ihtiyacın olacak. Bu süreçte ailen dâhil kararlarında destek görmek isteyeceksin.

 

Peki, hayallerine tutunabilir misin?

İletişim halinde olduğun halde bazı konularda beklemede kaldın. Şimdi geri dönüş zamanı geldi ve bu vesile ile bazen acı bazen de tatlı tesadüfler ile karşılaşabilirsin. Merkür açıkçası hava burcunda seni de yakından ilgilendirirken bazı avantajlar sağlıyor. Haziran günlerine çok az kalmışken karşına çıkacak insanlar, biraz şaşırtıcı konularla seni meşgul edebilirler. Bu süreç seni zihinsel anlamda zorlayabilir. Bu kafa karışıklığından kurtulmak adına çok radikal kararlar alabilirsin. Özellikle bu dönemde söylentilere karşı çok hassas olmalısın. Eğer aile içinde oluşan dedikodulara önem vermez isen kazanan sen olursun.  Beklediğin toplantılarda bu birkaç günlük süreçte gecikmeye uğrayabilir. Hafta sonu, yoğunluğunu hissettiğin hafta içinin yükünü üzerinden atmaya çalışarak geçebilir. Kendini yalnız hissetmen mümkün ancak sorumlu olduğun konuları boşlaman bu sıralar işine gelmeyebilir. Arkadaşların ve çevrende dönen gelişmelere hayretle yaklaşabilirsin. Duyacağın haberler ağzının açık kalmasına neden olabilir. Hiç aklında yok iken eski sevgiline atacağın mesaj karşılık bulabilir. Ancak geçici heveslere gönlünü kaptırman ne kadar doğru olur?

İyi haftalar...

Tüm burç videolarını ve haftalık yorumları görmek için tıklayın!

Zeynep Turan Terazi burcunu yorumluyor!