Zeynep Turan, Terazi burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan, Terazi burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Terazi burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Terazi Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Toparlayıcı kişiliğin bu haftaya damgasını vururken çevrendeki sesleri susturuyorsun. Sevdiğin insanların sorunlarını anlamaya ve onları dinlemeye harcadığın zamana asla acımayacaksın. Gökyüzü rotasını başka bir yöne çevirmeye hazırken senin de içinde kalanları yapmak, eyleme geçmek, kendini yetenekli olduğun konularda göstermek önemli olacak. Bu hafta motivasyonun oldukça yüksek. Hislerini canlandırmak ve silkelenmenin tam zamanı.

Aşka yürek gerek…

Gökyüzü rotasını başka bir gündeme doğru çevirmeye hazırlanıyor. Ay sabit burçta hem de toprak ağırlıklı bir gökyüzü oluşturuyor. Senin bazı konularda kararlı olmanı sağlayacak. Ayrıca Güneş Kova burcuna geçiş yapmaya hazırlanıyor, mevsim sabitleniyor. Bu ayı yüzünde kocaman bir gülümse ile bitirmen mümkün. Seni kısıtlamayacak insanlarla tanışabilir, küçük kaçamaklar yapabilirsin.

Aşk olmadan yaşayamayan ruhunu bol bol beslemeyi ihmal etmeyeceksin.

Önümüzdeki günlerde geçmişte kırgınlıklar yaşadığın bir dostun tekrar seni arayabilir. Haklılığının kanıtlanması seni mutlu etmeye yetecektir. Kimsenin kalbini kırmak istemesen de yeri geldiği zaman iğneleyici konuşmalar yapabiliyorsun. Fakat gökyüzü sana eskiyi eskide bırakman gerektiğini hatırlatacak. Bazen fazla hayalperest düşündüğünü sende çok iyi biliyorsun... Gökyüzü bu sıralar seni derin düşüncelere daldırırken rasyonel olmaktan alıkoyabilir. Eğer sorumluluğun olduğu konular ağır geliyorsa başka şeylerin hayalini kurmak yerine onlara odaklanmalısın.

İyiye, güzele ve yeni yollara çıkar bu Yeniay’ın etkisi…

Evli Terazi burçları ise evini güzelleştirmeye fazladan mesai harcayabilir. Gökyüzü hayatına farklılık katmak için sana öncü oluyor. Bu süreçte masraftan kaçınmayacak, işine yaramadığını düşündüğün fazlalıklarından kurtulacaksın. Bu güncelleme sadece evin için geçerli değil… Eğer iş yeri sahibiysen aynı düzenlemeleri ofisinizde de yapmak isteyeceksin. Senin için önemli olan hoş ve zarif bir ortam yakalamak; hepsi bu...  

Güneş’in burç değiştirmesi ayrı bir gündem oluşturacak. 

Arkadaşlarla bir arada zaman geçirmek, sosyal sorumluluk gibi projelerde aktif olmak, merhametin en yüksek seviyesini yaşamak hep bu döneme denk gelecek. Bir süre önce yapamadığın yolculuklarını bu sayede gerçekleştirebilirsin.  İş dolayısı bol bol farklı yerlerde olma ihtimalin gelişebilir. Bu ihtimali avantaja dönüştürmek isteyebilirsin, bir günü bile kendine ayırman sana inanılmaz iyi gelecektir. Yeni yerler görmek, bütçene uygun ufak tefek hediyelik alışverişler yapmak isteyebilirsin. Seni huzurlu kılan her ne ise yapmaya hazırsın. Bekâr Terazi burçları kendilerini biraz daha bu dönem gezerken bulabilirler. Evli ya da ilişkisi olanlar ise eşleri ile ortak noktaları aramaya koyulabilirler. Birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilir ve zamanın kalitesini birlikte keşfe çıkabilirler.

Bu Haftanın Gündemi: Zamanın kalitesini yakalıyorsun.

Bugüne Dikkat: 15 Ocak

Alışveriş Günü: 19 Ocak

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler