Zeynep Turan, Oğlak burcunu yorumluyor

Zeynep Turan, Oğlak burcunu yorumluyor

0
Zeynep Turan'dan haftalık Oğlak burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Herkesin istediği gibi hareket edebilir misin? Bugünlerde biraz bunu başarmaya çalışıyor gibisin. Her kafadan başka bir ses çıkması, herkesi memnun edebileceğine dair inancına zerre darbe vurmuyor. Bu kadar idealistliği bana kalırsa biraz başka kanallara akıtmaya çalışmalısın. Neden böyle söylüyorum? Farkında olmayabilirsin ama bu durum seni önceliklerinden saptırmaya başladı. Sen kolay kolay bunu yapacak biri değilsin.

Kendini yeniden hatırla.

 Göstergelerin çoğu senin burcunda gücüne güç katmaya devam ediyor. Bunu geçiştirme… Bu döngü hem sosyal yaşamını, kişisel yapını ve ilişki evini yakından ilgilendiriyor. Duygularına yeniden göz atmak zorunda kalabilirsin.

Gökyüzü rotasını başka bir yöne çeviriyor!

İntikam duygusu sana göre değil. 16 Ocak’ta meydana gelen Ay-Plüton 120’lığı ile hareketlenen ilişki hanende biraz daha sivri dilli ve tahammülsüz olabilirsin. Belki de gökyüzünün toprak hâkimiyetindeki en önemli döngüsünü yaşıyorsun. Bu yüzden eşlerle ilgili verilecek kararlarda Oğlak burçları öne çıkacak.

Ağzınızdan çıkabilecek niyetlere bu dönem dikkat etmelisin.

Evli tüm Oğlak burçları için karar aşaması geliyor. Unutmayın Satürn oldukça etki sahasında ve kararlı hallerinize, inatçılık da biçecek. Geçmiş hikâyeler, ‘seni bunca yıl çektim’ serzenişleri, ‘artık maddi olarak huzur istiyorum’ sözleri, ‘artık affetmen’ gibi net tavırlar; bu haftanın gündemine şekil verecek.

Bekâr Oğlak burçları…

Kim kime uygun, neden uygun, aracı kişiler, yeni ilişkiler için iyi bir dönem. Şimdi rahatlama zamanı. Tam 20 Ocak Güneş sabit etkide hava burcunda hareket etmeye başlıyor. Seni ise daha sakin, dingin, mevsimin dinlenmeye çekildiği sürecin tadını çıkarabileceğin günler bekliyor. Günlük rutinine odaklanabilir, geride bıraktığımız günlerin karmaşasından zihnini arındırmak adına kendine güzel programlar yapabilirsin. Finansal konularda ise önemli kararlar alabilirsin. Ki oldukça güzel bir döngüdesin, aldığın kararların uzun soluklu etkileri olacağına şüphen olmasın.

Bugünlere dikkat et!

17-20 Ocak günleri senin için kritik olabilir. İş, kariyer, meslek edinme açısından önemli süreçleri tetikleyebilir. Önüne gelen kişilerin nasıl bağlantıları olduğunu bilemezsin. Büyük, küçük demeden verilen tavsiyelere kulak aşmalısın.  Hafta sonu ise; seni yoran gelişmelere hâkim olabileceksin. Geceleri aktif bir zihne sahip olduğunu göreceksin. Yüreğini düğümleyen insanlarla eskisi gibi göze göz, dişe diş mücadele etmekten itina edebilirsin. Ne de olsa Venüs’te daha barışçıl bir burçta çoktan konumlanmıştı.  Şüphe, felaket senaryoları, takıntılı düşüncelere artık son...

Bu dönemde aklındaki soruları hiç çekinmeden yüksek sesle dile getirebilir.

Bu dönemde kafanda şüphe yaratan insanlara hiç müsamaha tanımayacaksın diyebilirim. Ayrıca enteresan sırlar öğrenebilirsin. Sosyal medya hesaplarında kullandığın parola ya da cep telefonunda kullandığın gizlilik bilgilerini karşı daha tedbirli olman gerektiğini de hatırlatmak isterim. Telefonunda yer alan fotoğrafların, dosyaların kaybolmasını istemiyorsan, güvenli bir yere aktarmanı önerebilirim.

Bu Haftanın Gündemi: Dikkat etmen gereken konularla karşı karşıya kalacaksın.

Bugüne Dikkat: 14 Ocak

Alışveriş Günü: 20 Ocak

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler