Zeynep Turan Kova burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan Kova burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Kova burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!

Kova Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Her şeyin dört dörtlük olduğu günler çok nadirdir hayatta. Ama bugünlerde sen bu tarz günlere çok da uzak değilsin. Planlarını hayata geçirmekte hiç zorlanmıyor ve elde ettiğin sonuçlar seni bir hayli tatmin ediyor. Hal böyle olunca şevkinde daha çok artıyor olmalı. Ocak ayının ortasından bu yana süregelen bu durum hafta içi tam anlamıyla zirve yapıyor! Nasıl mı? Kendi çabalarının yanı sıra aile bireylerinin de desteğini almak sana kendini bir hayli iyi hissettirecek. Yılın maddi ve manevi olarak en doyurucu günlerinden geçiyor olduğunu hatırlatırım...

Adalet araman boşuna değil.

15 Ocak günü kaygı evini yakından ilgilendiriyor. Ay-Satürn 60’lığı bazı konularda aslında nasıl yanıldığını sana gösterecek. Bir yandan sorumluluk bilincin bu sıralar işlerini kolay halledebilmeni sağlayacak. Sakın kendine dair güvensizlik hissetme. Senin için karar verme anı geliyor. Yakınların, nasıl hareket edeceğini dört gözle bekliyor olabilir. Kıskançlık, küslük, kırgınlık, miras konuları, geçmiş hesapları evli çiftler için kaçınılmaz olabilir.

Kariyer adına da ilginç tesadüfler ve karşılaşmalar yaşanabilir.

Geçmiş bugünlerde sık sık aklını kurcalarken, güvendiğin insanlarla ilgili sorular zihnini büyük oranda meşgul edebilir. Bugünlerde gerçekleştireceğin diyalogların ucu sonu belli olmayabilir. Anlayacağın belli bir süre ruhunun sıkıştığını hissedebilirsin. Uzun yürüyüşler ya da sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Yenilik yapmaktan çekinme, kendini eve kapama, hayatınla ilgili önemli kararlar al. Kendine yol haritası çizmen bu günlerde daha kolay olabilir.

Sosyal hayatın yeniden canlanıyor!

15-17 Ocak arası oldukça hareketli bir dönem seni bekliyor. Mantıklı ve hızlı düşünme gücü burcunda ileriye dönük gelişecek. Güneş burcunda yükselirken toplumsal konulara eğilmen, bireysellikten çıkıp genele fayda sağlaman seni besleyecek.  Ayrıca duygusallığı kullanarak çıkarım yapmak geri planda kalacak. Bu da tabi bazı gerçekleri görmeni sağlarken; fazla gözlemci olmana da yol açabilir.

Önümüzdeki günlerde stratejik düşünerek hareket edeceksin!

Güneş burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemden sonra hiç olmadığın kadar kendini sakin ve sorgulayıcı bulursan, nedeni bundandır. Bu dönem ilişkilerinde biraz mesafe takınman elinde olmasa da iş arkadaşlarının dikkatini çekecek konuşmalar yapabilirsin. Takdir görmek seni şımartmıyor. Sıcakkanlılığın ve ön görünle önem verdiğin kişiler arasında yükseliyorsun. İlişkilerde ise oldukça yaratıcısın. Zaman ayırıyorsun, empati kuruyorsun. Eşinle ya da sevgilinle sosyal etkinliklere katılmak, buralarda yeni ilişkiler edinmek bu tarihlerde başlıyor olacak.

Bu Haftanın Gündemi: Bu dönemin en sosyal ve yapıcı olanı sensin!

Bugüne Dikkat: 15 Ocak

Alışveriş Günü: 19 Ocak

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler