Zeynep Turan, Koç burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan, Koç burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Koç burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!

Koç Haftalık Burç Yorumu (14-20 Ocak)

Gökyüzü öncü etkide oldukça etkili bir döneme giriyor. Bir yandan hava burcuna yönelen bir Güneş etkisi var. Sağlam kararlar alma arifesinde başarıya doğru giden yolda birçok konu seni bekliyor. Yönetmek, yönlendirmek, inisiyatif kullanmak için hazır olacaksın. Önüne çıkabilecek engellere de hazırlıklısın. Öncü burçta meydana gelen açılar yoğunlukta ve yakından ilgilendiriyor. Atak olmak ve karar vermek için beklediğin konular varsa, hiç durma ve uygula.

Törpülemen gereken duyguları saklayabilirsin.

“Ben doğuştan liderim, bana dokunmayın” edasıyla hareket ederek başladığın ocak ayına, arkadaşlarınla birtakım sorunları çözerek devam edeceksin. 16 Ocak’ta Ay-Plüton 120’lığı meydana gelirken yapıcı etkiler sosyal yaşamına yansıyacak. Duyarlı ve toparlayıcı yanın iyilik yapmana neden oluyor.

Sosyal alanlarda da yaratıcısın.

İlişkisi olan bir Koç burcuysan, partnerin tarafından bencillikle suçlanabilirsin. Bazen çaba gösteren tarafın sadece kendisi olduğunu düşünen eşin, artık alttan almaktan vazgeçebilir.  Aile konusunda da bazı gelişmeler seni bekler. Özellikle yer değişikliği, yeni bir evde oturmak istemen, komşularınla kafaca anlaşamaman sivri çıkışlarına neden olabilir. Bu yüksek enerjiyi, Güneş’in etkisiyle iki katında hissedebilirsin. Eşine romantik bir sürpriz hazırla, onu şaşırt… Sürpriz yapmak ya da hediye almak için illa özel gün olmasına gerek yok. Onu düşündüğünü gösterecek en ufak şey, aşkınızın ateşini körükleyebilir.

Şimdi karar zamanı…

Hafta sonundan itibaren Güneş, hava burcu Kova’ya geçiş yapacak. Artık gözlemlerini somut kararlarla hayata geçirmenin zamanının geldiğine işaret ediyor. Adımlarını ne kadar tedbirli attıysan şimdi artık bir o kadar cesur düşünebilirsin. Zaman zaman ortaya çıkan düzenleme özelliğin önümüzdeki günlerde hayatının her bölümünü kapsayabilir. Yaşamında işe yaramayan birçok şeyi imha ederken, adeta kış temizliği yapacak gibi görünüyorsun. ‘Acaba’ dediğin, anı olarak sakladığın bazı objelerden kurtulabilirsin.

İlişkisi olan Koç burçları ise Güneş’in sürecini seni fazla mükemmeliyetçi yapabilir.

Eşinin ya da sevgilinin geçen aylarda gerçekleştirmediği, eksik bıraktığı konuları ciddiye alabilirsin.  Çözülmesini isteyebilirsin. Bunu isterken de baskın bir tavır sergileyeceğin kesin... Gökyüzü rotasını yavaş yavaş sabit bir gökyüzüne çevirmeye başlıyor. 20 Ocak Güneş’in Kova burcuna geçişi eğitim alanında alacağın kararları, bu ay içinde planlamana vesile olabilir. Ay sonu itibariyle farklı bir ülkede akademik kariyerine devam etmeyi tercih edebilirsin. Yeni insanlar ile farklı projelerde çalışma imkânı oluşabilir.

Bu Haftanın Gündemi: Yenilik peşinde koşman seni başarıya ulaştırıyor.

Bugüne Dikkat: 15 Ocak

Alışveriş Günü: 18 Ocak

İyi Haftalar…

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler