Zeynep Turan İkizler burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan İkizler burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık İkizler burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

İkizler Haftalık Burç Yorumu (10-16 Aralık)

Bazen düşünmek ve harekete geçmek arasında mesafe katlanır da katlanır, koca bir engel olur. Senin içinde bulunduğun durum da biraz buna benziyor bugünlerde. Aslında bu durumu Aralık’ın geneline yaymak mümkün... İkizlerin ikilemli doğasına uygun bir şekilde eş zamanlı olarak tek başına karar almakta bir o kadar da zorlanıyor olabilirsin.

Düşünürken hiç olmadığın kadar özgürsün.

Ama harekete geçmekte ve istikrarlı davranmakta aynı iddiayı gösteremediğinin sen de farkında olmalısın. O halde yeni başlangıçları, taze umutları temsil eden yeni yıla odaklanmayı dene bugünlerde. Bazen motive olmanın yolu hiç olmadık yerlerde yatar.

Yoğun tempolu günlere hazır ol!

12 Aralık Çarşamba günü Merkür, karşıt burcuna yerleşiyor. Bu durum haftanın genelini etkiliyor. 2018’in son ayının hiç de sakin geçmeyeceğini şimdiden söyleyebilirim. Planlarının hepsini uygulamak, birden fazla yerde olabilmek için farklı çalışmalar yapabilirsin. Bu döngüde söylenenlerde ya da sunulan fikirlerde gerçeklik payı arayabilir, hayalperest tutumlara çok prim vermeyebilirsin.

Güvenme ihtiyacın önceliğin haline gelecek.

Aksi takdirde seni çalıştırmak pek mümkün olmayacak. Maddi konularda daha sağlamcı bir tutum takınırken, aile bireylerinin özellikle eşinin harcamalarına kısıtlama getirebilirsin. Talep ettiğin maaş zammı konusunda çok iddialı bir görüşme gerçekleştirmen mümkün. Yönetici pozisyonundaki kişiler ile bu bağlamda diyalogların keskin ve sağlam olacak.

Aksilikler!

Gökyüzü her türlü aksiliğe karşı tedbirli olman gerektiğini vurguluyor. Ama başa çıkmak için de belirgin bir enerjin olacak. Bu yüzden ciddi bir gündem maddesi olmaması için elinden geleni yapacaksın. Güneş, Plüton iletişimi yüreğimize su serpecek gelişmeleri meydana getiriyor. Haftanın ikinci yarısından itibaren teknoloji ile yoğun bir mesai harcamana neden olabilir. İletişim kurduğun kişiler de yurtdışı bağlantılı olacak. Eğer yazışmalarını bugünlere aktardıysan oldukça iyi bir etkileşim kazanıyorsun. 

Hiç ummadığın insanların sana yardım eli uzatmasına şaşırmamalısın.

Bu hafta sonu her ne kadar ortam iş odaklı koksa da günün sonunda akşamları keyifli zamanlar geçirmek için seni bekleyen dostların var. Ancak şu konuya dikkat; hiç beklemediğin bir anda bilgisayarının bozulduğuna özellikle elektrikle ilgili (priz girişleri vb) beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsin. Evden ya da ofisten çıkmadan bütün fişleri prizden çıkarmak gibi ufak tedbirler alabilirsin. Arkadaşlarınla ilgili bazı konularda kafanı kurcalayabilir ama yine de acele kararlar almaktan kaçınmaya özen göster derim.

Bu Haftanın Gündemi: Acele kararların dönemi değil.

Bugüne Dikkat: 12 Aralık

Alışveriş Günü: 16 Aralık

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler