Zeynep Turan, Boğa burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan, Boğa burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Boğa burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Boğa Haftalık Burç Yorumu (10-16 Aralık)

Beklentilerin ve hayal kırıklıklarının çok belirginleştiği günler, öyle değil mi? Son günlerini bir düşün. Bir yandan yeni fırsatlar giriyor hayatına. Yeni bir iş fırsatı ya da tam benim kafama göre dediğin bir insan. Ama bir süre sonra yanıldığını fark ediyor olabilirsin. Bu hafta ise beklentilerin konusunda eski formuna kavuşuyorsun.

Somut konular gündemde

Fakat soyut meselelerden ziyade daha sonuç odaklı hareket etmeni önereceğim bu hafta. Önüne mevcut şartlarını düzeltmek, geliştirmek adına fırsatlar gelecektir. Adım atmaktan korkma... Bir süredir takip ettiğin konularla ilgili gelişmeler oluşacak. Bu süreç seni heyecanlandırırken bir yandan da koşturmana neden olacak.

Çevrendeki insanların desteği sana iyi gelecek!

Yeni bir haftaya kendinden emin bir başlangıç yapıyorsun. Güneş, Plüton gibi etkili bir transit haftanın gündemine hâkimken, kendini gergin ve kaygılı hissetsen bile ne istediğini bilerek hareket edebileceksin. Kendini ifade etme konusunda yaşanabilecek sorunların bugüne özgü bir sorun olduğunu söylesem, içini biraz rahatlatır mıyım? Çünkü çarşamba gününden itibaren Merkür’ün desteği geliyor.  Yeni çevrelere girebileceğini ve her zamankinden daha girişken, sosyal olabileceğini işaret ediyor.

Pratiksin!

Önümüzdeki günlerde sadece kendi dertlerine değil, başkalarının sorunlarına da pratik çözümler üretebilirsin. İşin en keyifli yanı ise bu sefer fazla yorulmayacaksın, kökten çözümler üreteceksin. Eğer ortaklı işi olan bir Boğa burcuysan, ortaklarının aile büyüklerinin hastaları ya da kayıpları ile meşgul olması işlerini arttırabilir. Bu tarihlerde her zamankinden daha fazla düşünen bir ruh haline bürünebilirsin.

Güçlü olmak için kolları sıvadığın günler…

Aralık ayında eğitim ve çevre konusunda önemli girişimlerde bulunabilirsin. Özellikle Güneş, Uranüs iletişimi sayesinde abartılı, çok istekli duygulara sahip olduğunu fark edebilirsin. Duygularının bu denli iniş çıkışlı olması kısa vadeli planların aslında geleceğe yatırım olmasını talep etmenden kaynaklanacak. Bu yüzden gerginsin, çünkü engel ya da aksilik istemiyorsun.  

Değişime açıksın

Ayrıca önümüzdeki günlerde iş, ev ya da araba değiştirmek gibi konular daha çok gündeme gelebilir. Eğitim, haberleşme, alım-satım gibi meselelerinde hızlanmalar olacak. Bugünlerde gökyüzü aslında doğru kişilere güvenmen gerektiğini gösterecek. Emin olmadığın halde girişken ve mantıklı hareketlerin göz dolduracak olsa da rakiplerin için bu durum bir tehdit olarak algılanabilir. Bu sebeple, konuştuğun ve sırrını paylaştığın insanların ikiyüzlü davrandığını fark edebilirsin.

Bu Haftanın Gündemi: Değişime açık olacağın bir hafta.

Bugüne Dikkat: 10 Aralık

Alışveriş Günü: 16 Aralık

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler