Zeynep Turan Başak burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan Başak burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Başak burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Başak Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Senin için olumlu günler başlıyor! Ocak ayının başında yaşadığın süreçleri kolay özümsemiş olabilirsin. Sorumlulukların bilincinde, adeta gökyüzünün sana bahşettiği tecrübeleri sindirerek üzerinden hızlıca geçtiğini biliyor olmalısın. Bu hafta gökyüzü, iş hayatını canlandırmak için elinden gelen desteği sağlayacaktır.  Ancak iş ile aşk arasında kalabilirsin. İçinde nasıl bir cevher taşıdığını fark ettiğin anda, her şey yoluna girecektir.

Şimdi kariyer yapma zamanı!

Özel hayatına biraz fazla zaman ayırdın, haklısında ama artık kariyerinle ilgili sağlam adımlar atma zamanı geldi. Su grubunun aslında en mantıklı burcusun ve sezgilerini bir yol haritası olarak kullanmak istiyorsun. Haftaya sabit bir Ay etkisiyle başlıyoruz. Ardı ardına olumlu etkileri olan açılarda var. Tüm bunlar fırsatları yakalamana neden oluyor. Özellikle iş açısından oluşan imkânlar bu dönem elinden kaçırmak istemiyorsun. İlişkilerini güçlendirdin, kendini dinlendirdin, kafandaki belirsizliklerden kurtuldun, adapte olmaman için hiçbir neden yok! Sektörde rakiplerin çoğalmasına şaşırmamalı, bu dönem insanların para kazanmakla ilgili kaygılarını sende fark ediyorsun ve bu duruma göre ilişkilerini yeniden toparlamak için kolları sıvıyorsun.

Neden bu kadar düşüncelerin karışık?

Ay-Satürn iletişimi zihninde oluşan bazı konuların dağınıklığını sana gösterecek. Bazı şeyleri büyüttüğünü, farklı gördüğüne ikna olacaksın.  Aşk için çok beklemiş olabilirsin ama karşındaki kişiyi sürekli test etmen onu yorabilir. Anlamsız soruların kişiyi rahatsız ettiğini fark edeceksin. Hassas bir etki olduğunu düşünerek daha açık fikirli ve samimi olmalısın. Sosyal yaşamında pratik çözümler elde etmek için doğru bir zamanlama olabilir. Ancak senin aklın fikrin özel hayatında aksayan işlerinde. Yeni ilişkinde belirleyici rol almak istemem ve karşı tarafı etkilemek için yaptığın numaralar, ayrıca mesai harcamana neden olabilir.

Gayri resmi konuşmalara dikkat!

Düşünceler ve yaratıcılığın havada kalmamasına dikkat etmelisin.  Çünkü Güneş, Zodyak’ın en sıra dışı burcun yerleşiyor. Sıradanlıktan kurtulmanı sağlayabilir. Yeni fikirler geliştirmene yardımcı olabilir. Bu evreyi bir ay boyunca yaratıcılığınla birleştirmeni öneririm. Ama hafta içinde birileriyle aranda iş ortamında herhangi bir dayanağı olmayan konuşmalar geçebilir. İmzalar atılmadan girişilen projelerin sonuçlanması biraz zor gibi duruyor. Seçim yapman gereken durumlar da yaşanacaktır. Karşı tarafı iyice ölçüp tartmadan el sıkışmamanı öneririm…

Bu Haftanın Gündemi: Her şey daha da netleşecek.

Bugüne Dikkat: 19 Ocak

Alışveriş Günü: 15 Ocak

İyi Haftalar…

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler