Zeynep Turan Balık burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan Balık burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Balık burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!
 

Balık Haftalık Burç Yorumu (10-16 Aralık)

Hayatının her alanında ekstra ilgi ve özen göstermen gereken bir süreçtesin. Evin içinde duvardan kopup düşen bir çividen, arkadaşına anlattığın bir konunun üzerinden tekrar geçmek durumuna kadar... Yani sana yönelik beklentilerin arttığını söyleyebilirim. Kariyer ve eğitim konusundaki endişelerini kıracak insanlar olacak. Güvendiğin kişilerin etrafında yer alması sana kendini huzurlu hissettiriyor. Bunların dışında bu hafta gündeminde düzenleme, yerleştirme, gözden geçirme eylemleri baskın bir konuma gelebilir.

Kariyer hedeflerine hiç uzak değilsin!

Bu haftaya başlarken iddialı konuları tetikleyen bir gökyüzü var. Merkür’ün burç değiştirmesi bunlardan birisi… Çarşamba günü etkisini göstermeye başlarken hayallerini gerçekleştirmeye çok yaklaştığını düşündürebilir. Para kazanmakla ilgili pek bir sorun yaşamıyorsun, öyle herkes gibi hırsların da yok. Belki de bu kadar içini ferah tuttuğun ve nasılsa bir şekilde nasibimi kazanırım dediğin için çok fazla boş kalmıyor, istediğin işi buluyorsun.

 Kafandaki plan tek kişilik değil.

Yakın çevrenle bir şeyler yapmayı tasarlayabilirsin. Eğer işinden memnun bir Balık burcuysan, bulunduğun alanda değişiklikler yaşanabilir. Ekibine yeni kişiler dâhil olabileceği gibi, bulunduğun kurum tarafından çalışanlara eğitim programları uygulanabilir. Bu dönem yakın çevrenle de iletişimin oldukça yoğun. Uzun zamandır görmediğin insanlar ile buluşabilirsin. Seni ziyaret etmeleri, evde zaman geçirmediğin günlerin telafisi de olacak.

Şimdi kabuk değiştirme dönemi!

13 Aralık’ta gökyüzünde güçlü bir açı daha oluşuyor; Güneş-Plüton açısı sırasında kendi yeteneklerinin tek tek gücüne kavuşuyorsun.  Söz dinletmen, sözcü olmak bugünlerde senin için çok kolay olacak. Eğer bir eğitmensen ne ala başarıların sayesinde ödüllendirilebilirsin. Eğer hobileri olan bir Balık burcuysan, bunu daha ciddi bir aktiviteye dönüştürmeye çalışabilirsin.

Önemli bir evre…

İnsanların bu dönemde eleştirilerini kulak arkası edeceğin gibi, hayatındaki en önemli kişisel kararları alacaksın. Örneğin; eğer bugüne kadar her şeyin uygun fiyatlısını araştırdıysan bugünlerde daha kolay para harcayabileceksin.  Genel çevrenle alakalı küçük değişiklikler yaparken, yeni arkadaşlar edinebilirsin. Yakın olduğun insanlara karşı bu dönemde gizemli davranmak seni korkutmayacak. Ayrıca, en iyi yaptığın konuda başarı elde edebilirsin. Harika bir eğitmen, mükemmel bir aile sorumluluğu, başarılı bir avukat olabilirsin. Yani, sevdiğin konularda başarılı olmak için her zamankinden daha çok çaba sarf edecek; çevrende bol bol konuşulacaksın.

Bu Haftanın Gündemi: İyi olduğun konularda başarın artıyor.

Bugüne Dikkat: 11 Aralık

Alışveriş Günü: 16 Aralık

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler